Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Jakie wygodne sportowe buty znacie?

Data utworzenia : 2018-08-26 09:39 | Ostatni komentarz 2022-04-21 10:32

Talura

1624 Odsłony
21 Komentarze

Dziewczyny, jakie buty sportowe na siłownię i do biegania są najlepsze? Na allegro aż roi się od różnych marek, naprawdę nie wiem które wybrać. Zdaje sobie sprawę z tego, że im droższe tym lepsze, jednak chciałabym żeby były one trochę tańsze niż np. klasyczne nike w granicach 150-200zł... Ważne żeby były wygodne, lekkie i wytrzymałe! Może któraś z Was zna markę godną polecenia?

2019-11-07 21:37

Ja polecam buty sportowe z firmy Adidas i rebok. Kiedyś w Austrii kupiłam z Armani Emporio po przecenie ale jednak długo w nich nie podchodziłam szybko się porozklejały ale były bardzo wygodne

2019-11-07 19:47

Do biegania podobno warto kupić dedykowane właśnie w tej „dziedzinie”, żeby nie narobić więcej szkody niż pożytku. Natomiast na siłownie to chyba wystarczą że są wygodne. Ja obcasow ostatnio nie noszę, nawet z balerin zrezygnowałam. Za to lubię „adidasy”. Mam jedne z ecco i Lasocki. Obie pary super wygodne.

2019-11-07 14:07

ja bardzo fajne buty kupiłam na siłownie w sklepie 11teamsports - właściwie ubieram je tylko tam, bo na co codzien do pracy chodze w obcasach. buty ktore kupilam sa super i zaplacilam za nie znacznie mniej niż gdybym kupowała w sklepie ;) 

2018-12-31 21:04

W sumie marek nie znam, kupiłam ostatnio buty sportowe tutaj https://www.czasnabuty.pl/ . Tanie były, niecałą stówę a naprawdę wygodne

2018-12-17 23:41

Ja kupuje tylko przy okazji jak jestem w Holandii, z tego względu że tam są tańsze i większy wybór. Jeśli chodzi o sportowe buty to mam sporo z adidasa, pumy, reeboka które są poprostu niezniszczalne... ale zdarzył mi się czasem trefny zakup. Zawsze trzeba przymierzyć oba buty pochodzić po sklepie chwilę by sprawdzić czy nie będzie obierać i czy wogole wygodny. Zawsze też inwestuje w żelowe wkładki. Jak znajdę w necie te moje niezliszczalne buty to wyśle link - narazie nie mogę znaleźć ale tak to już jest po kilku latach mogą wyjść z obiegu...

2018-12-06 01:05

Jeśli chce się regularnie biegać to warto najpierw przymierzyć buty - nie polecam kupowania butów do biegania w ciemno. Wiele sklepów z obuwiem sportowym ma opcję dobrania butów pod potrzeby konkretnej osoby np. w zależności od kąta stawiania stopy przy biegu, rodzaju podłoża, po którym się biega. Kiedyś myślałam, że to niepotrzebne wydziwianie, bo przecież buty to buty, ale przy takiej ilości różnego rodzaju butów, opcji fajnie jak ktoś fachowo doradzi. Pierwsze buty do biegania kupiłam sobie tak z marszu - bez zagłębiania się w temat - nie wiedziałam na co zwrocić uwagę - buty sportowe to buty sportowe - wybór padł na 4f. Do gimnastyki są super. DO biegania już nie. Po miesiącu lekkich treningów - jako początkujący biegacz - zaczeły mi schodzić 4 paznokcie - okazało się, że buty były za małe - powinny mieć trochę luzu, być ciut za duże, żeby stopa mogła swobodnie pracowac. Kolejne buty kupowałam już z fachowym wsparciem - Pumy, nie za drogie - kosztowały ok 150 zł. Śmigam w nich całkiem sporo i nie mogę narzekać - super się sprawdzają.

2018-11-23 10:20

Ja w sportowych butach nie chodzę prawie wcale, ponieważ jest mi w takich niewygodnie. Dla mnie dużo lepsze są inne modele, tak jak np. espadryle. Mogłabym w nich chodzić cały czas. Mam w swojej szafie 3 pary w różnych wzorach i kolorach, aby móc dobierać do różnych stylizacji. Teraz na wiosnę szukam kolejnych i liczę, że uda się je znaleźć na stronie https://butymodne.pl/espadryle-damskie-c257083.html

2018-09-25 10:52

z lidla ,serio nie do zajechania a cena 70 zł