Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Lalka bobas na urodziny

Data utworzenia : 2018-08-24 21:56 | Ostatni komentarz 2018-09-02 11:39

Kasia86

721 Odsłony
23 Komentarze

Dziewczyny moja chrześniaka ma drugie urodziny i mam jej kupić lalkę bobasa. Niby sprawa prosta ale dostałam konkretne wymagania: Lalka musi być cała z tworzywa ( bez tego szmacianego brzuszka, Interaktywna naciskając w różnych miejscach ma wydawać dźwięki. Ja jestem mamą dwóch chłopców więc doświadczenia nie mam. Przejrzałam Internet i te śliczne lalki interaktywne mają szmaciane brzuszki, znalazłam jednej firmy Zapf ale nie dość, że kosztuję 200 zł to z wyglądu nie zachęca do przytulenia, ale może się mylę bo na żywo nie widziałam. Wolałabym zapłacić koło 100 zł Może możecie coś polecić?

2018-08-29 13:07

Drugie urodziny to chrześniaczka chce wydać do 100 zł, były takie lalki Agatki miałajej siostra ale już ich nie produkują. Pytałam o brzuszek musi być z plastiku bo takie z miękkim już ma. Musi gadać i być cała z tworzywa. Przed gwiazdką to już nie będę pytać o to czego potrzebuję

Konto usunięte

2018-08-29 11:28

Kasiu, też znalazłam tą samą co ty przypuszczam. W komplecie akt urodzenia Oluś mnóstwo innych rzeczy. Ładna laka, ale 193 złote. To zwykle urodzinki? - sporo jak na prezent

Konto usunięte

2018-08-26 13:31

Wydaje mi się że powinnaś kupić prezent jaki uważasz i na jaki Cie stać. Ewentualnie u nas robimy tak, że jak prezent jest droższy to jako rodzicie się dokladamy :)

2018-08-25 20:12

Dopytam o ten brzuszek bo jak oglądam filmiki to te ze szmacianymi się ładnie układają w małych rączkach. Można wygodnie kołysać i przytulać.

2018-08-25 19:07

A czemu nie może mieć szmacianego brzuszka? Tak to jest, że czasem człowiek się zapytać co dać w prezencie i się okazuje, z e to tylko utrudnia zadanie... Moim zdaniem dobrze by było się wybrać do jakiegoś dużego sklepu z zabawkami, pooglądać, a potem poszukać w internecie juz konkretnej lalki, bo często można tak naprawdę sporo zaoszczędzić. Co do konkretnego modelu to Ci niestety nie doradze, ale chętnie będę śledzić ten wątek bo mam roczna córkę to pewnie niedługo mi się przyda:)

2018-08-25 14:04

Aż zaczęłam przeglądać te lalki i takie z tworzywa najczęściej sika ja czy płaczą ale już nie śpiewają czy też nie mowia

2018-08-25 14:01

Hmmm no ja mam 2 córki i miały dużo lalet takich jak piszesz z tym że one właśnie miały brzuchy szmaciaki i cena ok 100 zł nie wiem czy dostaniesz taka lalkę z tworzywa za taką cenę.