Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Lalka bobas na urodziny

Data utworzenia : 2018-08-24 21:56 | Ostatni komentarz 2018-09-02 11:39

Kasia86

722 Odsłony
23 Komentarze

Dziewczyny moja chrześniaka ma drugie urodziny i mam jej kupić lalkę bobasa. Niby sprawa prosta ale dostałam konkretne wymagania: Lalka musi być cała z tworzywa ( bez tego szmacianego brzuszka, Interaktywna naciskając w różnych miejscach ma wydawać dźwięki. Ja jestem mamą dwóch chłopców więc doświadczenia nie mam. Przejrzałam Internet i te śliczne lalki interaktywne mają szmaciane brzuszki, znalazłam jednej firmy Zapf ale nie dość, że kosztuję 200 zł to z wyglądu nie zachęca do przytulenia, ale może się mylę bo na żywo nie widziałam. Wolałabym zapłacić koło 100 zł Może możecie coś polecić?

2018-09-02 11:39

Znalazłam jeszcze dwie na allegro i razem z tą wysłałam siostrze linki, niech sama wybierze i ja kupię. Dla mnie te lalki są brzydkie, ale może małe dziewczynki takie lubią.

Konto usunięte

2018-09-02 06:01

A widzisz. Na stronie smyka nie było informacji na temat tworzywa a na zdj wyglądała plastikowo :) Podjęłaś już decyzję, znalazłaś coś?

2018-09-01 19:51

Mama Gratki znalazłam na allegro opis. Cały bobas jest z miękkiej gumy dziękuję ;) Ja widziałam ją jak przeglądałam aukcje, ale było w tytule miękki bobas więc nie zaglądałam dalej.

Konto usunięte

2018-08-31 20:13

W internetowym: https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/352187/?gclid=EAIaIQobChMI7oeo8vGX3QIVAuh3Ch3DUA15EAQYASABEgKfhfD_BwE Musiałabyś poczekać trzy dni robocze. Możesz ją odebrać w wybranym przez Ciebie punkcie. I nie zapomnij dodać numeru karty przy zamówieniu online bo pewnie zbierasz punkty :)

2018-08-31 16:39

Ja raz też zapytałam co kupić pod choinkę, potem szukałam i szukałam i stwierdziłam nigdy więcej. Jak mnie ktoś pyta, a jest to coś raczej wyszukanego, to sama znajduję i wysyłam linka. Oczywiście dotyczy to tylko moich rodziców i rodzeństwa, które jest również chrzestnymi.

2018-08-31 07:55

W internetowym widziałaś czy stacjonarnym?

Konto usunięte

2018-08-30 21:18

Kasiu, znalazłam Agatkę w smyku. Co prawda w opisie nie ma informacji na temat materiału z jakiego jest wykonany brzuszek ale na moje oko nie jest szmaciany. Cena jest. Niezła więc możesz napisać do nich maila z pytaniem o brzuszek

2018-08-30 18:49

Poprostu moja siostra kupowała swojej starszej córce taką lalkę Agatke i ona kosztowała między 60-80 zł widziałam na archiwalnych stronach. Tylko już takiej nie ma, są gadające sztuczne bobasy za 30zl ale tak tandetne że napewno takiego czegoś jej nie dam. U nas na droższe prezenty zwykle się składamy a takie pojedynczo w okolicach 50 zł. Ale chrześniaką kupuję tak za 80-100 zależy co się trafi.