Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Czy nosicie sukienki hiszpanki

Data utworzenia : 2018-08-08 11:26 | Ostatni komentarz 2018-08-09 10:11

Konto usunięte

509 Odsłony
9 Komentarze

Lubice takie wzory Wydaje się Wam,ze coś takiego będzie modne czy to jedynie chwilowa moda?

Konto usunięte

2018-08-09 10:11

Nie wiem czy warto jest się tak do konca patrzeć na to tylko czy coś jest modne czy nie. Kupuj to w czym czujesz się dobrze. Sukienki hiszpanki były modne już w zeszłym roku. W tym roku to już calkiem było bardzo dużo takich modeli.Raczej nie wydaje mi się aby w przyszłym roku miały stać się mniej popularne. Wydaje mi się,ze ten krój szybko nie wyjdzie z mody. Sama je lubię bo są zwiewne, wygodne i przewiewne. Mam takich dwie bluzeczki oraz oczywiście dwie sukienki ,w ktorym dość często chodzę. Jeśli szukasz promocji to zerknij sobie do Answear: https://answear.com/p/sukienki-hiszpanki-1935-t.html W sklepie mieli ostatnio spore zniżki.

Konto usunięte

2018-08-09 06:53

Ja staram się ubierać tak żeby bylo mi wygodnie ale też żeby mi się podobało. Więc jak widzę coś interesującego to kupuję : )

2018-08-08 23:24

Ja bardzo lubie i lubilam zawsze więc kilka bliżej i sukienek mam jeszcze z zeslzycj sezonie, kilka wręcz z przed chyba 10 lat hehe ;) A to że teraz stały się modne jedynie sprawiło że łatwiej znaleźć perełki w fajnej cenie . Są super do kp poza domem więc tym bardziej obecnie jestem ich fanką :) A moja naj to biała z Lidla że śliczną koronką za całe 40zl ;) no i wygoda ubierania się szybko do wyjścia, zakładam sukienkę sandałki i lecimy z chłopakami na spacer nie musze dopasowywać górnej części do dolnej. Dlatego też ją jestem na tak :)

2018-08-08 17:48

Ja nie noszę. Taki fason nie pasuje na moje ramiona, a po 2 zbyt popularne ostatnio są ;)

Konto usunięte

2018-08-08 15:46

A ja sobie ostatnio zamowiłam jedną na imprezę urodzinową i musze przyznac, ze wyglada przecudnie ta sukienka. Przymierzyłam i tragedii nie było, fajnie wyglądam w takim kroju wiec jest super :-) w takim układzie moze na jakas bluzeczke tez sie skusze, wszak jeszcze troszke lata przed namj :-)

2018-08-08 15:44

Ja chyba nie miałam okazji nosić ale moda modą chwilę jest potem przemija i znów wraca za jakiś czas lekko odświeżona ale ja nie patrzę na to ze coś jest modne tylko żeby mi się podobało i żebym dobrze się w tym czuła i tyle

2018-08-08 14:54

Ja również nie noszę podobają mi się ale wyglądam jak hmmm no nie ładnie :p

2018-08-08 13:51

Nie noszę, ani bluzek ani sukienek. Powód? Wyglądam w nich okropnie. Także mogą sobie być najmodniejsze, ale co z tego, jak nie są ewidentnie dla mnie :)