Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Poduszka HEADCARE

Data utworzenia : 2018-07-30 22:03 | Ostatni komentarz 2018-11-15 11:11

Konto usunięte

2838 Odsłony
20 Komentarze

Dziewczyny. Czy Wasze pociechy używały tej poduszki? Jakie opinie, wrażenia? Czy faktycznie pomaga przy asymetrii głowki, ciała?

Konto usunięte

2018-07-31 19:05

Marieee89, bylismy u neurologa. Powiedziała, ze wszystko jest ok i asymetria nie jest trwała. Zaleciła naprzemienność, kładzenie czéściej na brzuszku, odpowiednie noszenie i pokazała kilka ćwiczen. Coreczka nie ma płaskiej glowki, ale sęk w tym, ze jak spi na lewym policzku i dajemy ją na prawy to za chwile cały czas ma upodobanie do prawego i tak na zmiane no i ma problem z tym, zeby na dluzej trzymac glowke w linii prostej. Lekarka powiedziała, ze na to jeszcze ma czas...

2018-07-31 16:55

Agnieszka, jeśli Cię coś martwi.. najlepiej wybierz się do neurologa czy fizjoterapeuty, oczywiście soób zajmujących się dziećmi. Ja zaprosiłam do domu fizjoterapeutkę, pokazała jak ćwiczyć z Igą. Umówiłam się także do specjalnego środka specjalizującego się w asymetriach itd. O poduszce także myślałam i zapewne ją kupię. 22 sierpnia jedziemy na konsultacje do tego ośrodka i będę wiedziała co i jak. Mi nie podobało się to, iż Iga preferuje jedną stronę i ma spłaszczoną główkę. Daj znać co postanowiłaś i co zrobisz. Poduszka niestety jest mega droga :(

2018-07-31 13:16

Ja również nie używałam przy żadnym dziecku. Tak jak pisze emmkao jeśli nie ma zaleceń lekarza wystarczy zmiana pozycji maluszka.

2018-07-31 09:21

Nie używałam, nie widziałam takiej potrzeby, Jeśli nie ma takich zaleceń od lekarza to wystarczy dobrze układać dziecko, często zmieniać mu pozycje, kłaść na bokach itp.