Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Poduszka HEADCARE

Data utworzenia : 2018-07-30 22:03 | Ostatni komentarz 2018-11-15 11:11

Konto usunięte

2837 Odsłony
20 Komentarze

Dziewczyny. Czy Wasze pociechy używały tej poduszki? Jakie opinie, wrażenia? Czy faktycznie pomaga przy asymetrii głowki, ciała?

2018-11-15 11:11

U mnie synek często spał na boku. Też się zastanawiałam czy jest się czym martwić, postanowiłam kupić nową poduszkę i spróbować jak mu się będzie spało :) Wcześniej spał bez poduszki. Podusie zamówiłam na: https://malaboo.pl/posciel-dla-dziecka i powiem Wam że jestem mile zaskoczona ponieważ teraz synek śpi już częściej na pleckach. Wiadomo śpi różnie, raz tak, raz tak, ale teraz już się nie martwię ;) Poduszka jest super, miękka w dotyku i przyjemna do leżenia. Jest dość płaska, więc mogą na niej spać już takie małe dzieci.

2018-08-17 12:11

Moja córa upodobała sobie lewą stronę. Walczę z nią okropnie. W ciągu dnia układam ją na prawej, jednak w nocy ciężko, bo ona ma na tyle siły, że mimo że ją zablokuje, to ona się odwraca i ma twarz wtedy np w poduszce czy kocu, więc w nocy nie ryzykuję. Niestety widać, że ta lewa strona jest bardziej płaska i nie ukrywam, że mnie to zaczyna martwić...

2018-08-16 16:17

Agnieszka, od małego go tak ukladalam aby mi sie nie przekręcał ponieważ chciałam uniknąć spłaszczenia główki i udało się to a teraz gdy juz ma 4 miesiące sam sie tak układa i widac ze jest mu tak wygodnie i na obu stronach choc na wznak także śpi ;)

Konto usunięte

2018-08-14 21:49

Klaudia, moja Corcia zasypia teraz w podobnej pozycji jak Twoj synek :-) uwielbia tak na boczku i tez ten tyłeczek tak wyciska.

2018-08-09 21:54

Agnieszko, ja kładłam na zmiane w nocy przy karmieniu, wtedy odrazu brałam na odpowiednią ręke maluszka i tak go ukladałam, na początku czasami bylo mu nie ywgodnie i plakal najczesciej w dzień sie buntował ale wkoncu sie przyzywczaił i teraz nie mam żadnego problemu, dziecko potrafi zasnąc i na boczku i prawym i lewym i nawet na wznak ;) mysle ze im mniejsze dziecko tym szybciej potrafi się przyzywczail ja to mojem jeszcze w taki dziwny sposób wykręcałam tyłek aby był stabilniejszy i mi sie nie odracał i teraz bardzo to lubi i nie jest to złe dla jego kregosłupa

2018-08-09 11:09

A co myślicie o poduszce ergonomicznej z mothercare dla niemowlaka?

2018-08-09 11:06

U nas kilka dni przekładaliśmy główkę na prawą stronę bo preferował leżenie na lewej. I się wyrównało. Pomagaliśmy też sobie książeczkami kontrastowymi ustawiając tak by maluch zwracał na nie uwagę.

2018-08-08 23:36

U nas i u starszego i młodszego daliśmy radę szybko wyprowadzić główki ulozeniem ciała, blokowaniem jednej strony z zabawą z planowanej strony :) Podkladalismy zrolowaną pieluszkę za plecki jak kładliśmy na boczku a jako ze mielismy lozeczko dostawne z okienkiem z siatki to wolalam zawsze widziec twarzyczkę, wiec przekladalismy malego, raz mial głowę z jednej strony łóżeczka A na kolejną drzemkę z drugiej , to pozwoliło mi na to by zawsze to widzieć niezależnie od tego na którym boku leżał. Jak bawiliśmy się grzschotkami gdy leżeli na plecach to też siadaliśmy z tej strony, która była mniej lubiana. Dużo leżenia na brzuszku również że względu na rozwój też super ;) starszy synek nie bardzo lubił za to młodszy non stop na brzuchu. Myślę że aż tak co do minuty nie musisz się na tym skupiac, najważniejsze by po prostu pamiętać zmieniać te strony. Nawet podczas zabawy chwilę z jednej strony posiedzieć, po jakimś czasie usiądź z drugiej. W dłuższym czasie na pewno wszystko samo się wyrówna:)