Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Laktator

Data utworzenia : 2013-01-15 13:53 | Ostatni komentarz 2023-06-07 11:56

konto usunięte

17383 Odsłony
141 Komentarze

Jakie cechy według Was powinien posiadać dobry laktator?

2020-05-03 22:15

MMM, to naprawdę zalezy od kobiety. Po raz kolejny czytam, ze Canpol Easy Start się u Ciebie nie sprawdzil, a u mnie tak i UWAGA odciagałam nim pokarm 10 miesiecy. Nie karmiac w ogole piersią, wiec czasem nazbieraloby sie kilka godzin na dobę. Mam duze piersi. A Ty ile czasu odciagałaś i czy jesteś pewna, ze problem lezal rzeczywiscie w laktatorze?

Pszczolka, po roku, czy dwoch dziecko je mleko, ale bardzo rzadko... a laktacja jest juz na tyle unormowana, że piersi sa w stanie wytrzymać bez bólu kilka godzin. Jest tu na forum mama - Karolinach, ktora karmi swoją córeczkę 10 miesięczną tylko na noc. 

2020-04-26 22:50

Ja plecam lovi expert elektryczny. Super sie sprawdza. Jest to wygoda. Ja nam male piersi, a podczas karmienia to mialam trzy razy wieksze piersi. 

2020-04-25 23:14

Poprzednio miałam tylko ręczny lovi teraz rozważam zakup elektrycznego, poprawcie mnie jeśli źle zrozumiałam to co pisałyście, przy małych piersiach (przed ciążą B teraz może C), pierwszy rok będę z małą później pewnie wrócę do pracy więc zapas będę musiała robić,  sprawdzi się Canpol taka jak pisałyście czy polecacie jeszcze coś innego?

Konto usunięte

2020-03-21 22:42

pszczółka najprostszy Canpol basic, kosztuje niewiele, a do sporadycznego odciągania się sprawdza jak najbardziej 

2020-03-21 22:39

Dla mnie elektryczny Canpol trochę za słaby. Rozmiar D. Przy kp brodawki dosyć duże. Używalam czasem bez nakładek na lejek żeby ssanie było mocniejsze. Nadaje się dla osób karmiących piersią (np. Przy nawale albo do rozkręcenia laktacji) a nie butelką z odciagnietym mlekiem. 

2020-03-21 15:37

Paulinek, dziekuje za inf - tymi lejkami to co laktator i to chyba inny rozmiar i tez te sila ssania od tego zalezy - czy dobrze przylega itd. Dziewczyny polecają lub odradzają, ale żadna nie pisze jaki ma rozmiar piersi/brodawki. A który model masz/miałaś?

2020-03-12 00:01

Tylko elektryczny 

Konto usunięte

2020-03-11 19:25 | Post edytowany:2020-03-11 19:27

Ja używałam laktatora z Canpola, mam małe piersi, brodawki raczej z tych mniejszych, sprawdzał się jak najbardziej, używałam najwiecej na początku przy problemach z laktacją, potem sporadycznie, do 6 mies był raczej w użyciu... nie ściągałam na zapas, bo nie chciał odciągniętego nawet z kubeczka