Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Auto na akumulator

Data utworzenia : 2018-07-04 14:10 | Ostatni komentarz 2018-07-10 22:17

Alachmiel

318 Odsłony
4 Komentarze

Hej hej, mój 4 letni Paweł cały czas ciągnie ode mnie samochodzik, taki mały na akumulator, nie daje mi spokoju. Czy któraś z was kupiła synkowi takie autko? Przejrzałam oferty w Internecie i wiem, że najbardziej by mu się spodobał taki biały Mercedes http://rsmax.eu/product-pol-73-Mercedes-Benz-SL65-AMG-Coupe-na-akumulator-bialy.html Mam trochę działki przed domem, ale raczej musiałby jeździć po ulicy przed domem, nie ma na niej dużego ruchu, ale troszkę samochodów jeździ. Jeśli któraś z was już kupiła albo przymierza się to proszę o opinie, jak się na to zapatrujecie, czy to rzeczywiście wartościowa zabawka? Ala

2018-07-10 22:17

Mój Syn dostał taki samochód na prezent skladkowy urodzinowy ( dokładnie drugie urodziny). Mamy co prawda inny model aczkolwiek codziennie jest on u nas używany. Młody bardzo lubi nim jeździć. A jeśli chodzi o miejsce to jak kupisz wyższe auto to na spokojnie może jeździć na ogródku przed domem. Córka koleżanki też ma takie autko i również jeździ nim praktycznie codziennie. Jeśli chodzi o hulajnogę to nie jest ona dobrym pomysłem dla małych dzieci ponieważ dziecko trzyma na niej (stoi) na jednej nodze więc kręgosłup dziecka jest wygięty w jedną stronę. Łopatka jedna jest niżej od drugiej.

2018-07-05 17:33

Trochę to kosztuje, nie ma co ukrywać. Rzeczywiście lepiej dziecku kupić coś innego co też da mu wiele radości, a na pewno nie będzie tyle kosztować. Nie chodzi też o oszczędzanie na dziecku, ale taka kwota to na prawdę już coś...

2018-07-05 11:46

Moja córka miała takie auto i więcej stało niż jeździła. Dla mnie szkoda kasy wydawać. Teraz mały ma motor na akumulator ale jeszcze nie potrafi jeździć. I też bym nie kupiła ale dostał pod choinkę od babci

2018-07-05 05:52

Mój syn dostał tego typu zabawkę pod choinkę od dziadków - tylko nie samochód, a motor ale mechanizm działania ten sam. Jeździł nim może ze dwa- trzy razy przez trzy lata. Zdecydowanie bardziej sprawdziła się hulajnoga, na której syn śmiga codziennie. Takie autko nie jest tak zwrotne, można pojeździć w kółko po trawniku lub chodniku i tyle... Czy Twój synek jeździł takim autem bo jeśli nie to w dużych galeriach handlowych jest możliwość wypożyczenia... Sam zobaczy czy na pewno mu to odpowiada.