Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Kokon niemowlęcy

Data utworzenia : 2018-07-01 17:24 | Ostatni komentarz 2019-05-26 20:48

Marta1984

6563 Odsłony
17 Komentarze

Jak w temacie... Co sądzicie, czy któraś z Was używa? Ja się właśnie zastanawiam, czasem zostawiam młodą na kanapie bo przeniesienie do łóżeczka grozi wybudzeniem. Kokon zabezpiecza dziecko, można łatwo ułożyć na boku maluszka. Posłuży jakieś pół roku.

2019-05-26 20:48

my podobnie uważamy, że kokon to świetne rozwiązanie. Śpimy razem z małym i nie musimy się martwić że zrobimy mu krzywdę. Kiedy gdzieś wyjeżdżamy bierzemy kokon ze sobą i mały w nim. Swój kupiliśmy w promocji z tinystar.pl

2018-07-14 21:49

Mama mam dom i kokon mimo wszystko leżał w jednym miejscu. Wogole nie przenosilam go z miejsca w miejsce. Emmkao ja również jestem za spaniem dziecka w łóżku rodziców. Nawet mimo tego że syn spał z nami na prawdę często teraz ckrnakd urodzenia spała może z nami 2 razy i widzę różnice. Nawet w swoim zachowaniu jak ona się kręci to ja od razu myślę że jest głod a i wyciągam cyca a w łóżeczku jak śpi to kręci się normalnie a cycusia nie dostaje i śpi. :)

Konto usunięte

2018-07-13 15:11

Kokon może okazać się przydatny wtedy kiedy mamy większy dom i często przenosiny dziecko z pokoju do pokoju. Choć osobiście wolę leżaczek lub łóżeczko turystyczne - posłuży na dłużej

2018-07-12 21:03

Niby fajny, ale minus taki, że na krótko posłuży. Dzieci tak szybko rosną. Taki kokon sprawdza się, jeśli dziecko śpi z rodzicami w łóżku, wówczas jest bezpieczniej. Ale ogólnie jestem za tym, żeby dziecko spało w swoim łóżeczku, wówczas kokon jest zbędny.

2018-07-10 12:16

Ja kokon kupiłam od koleżanki. Ona zachwalała bo zamiast ochraniacza w łóżeczku miała włożony kokon i jej córka tak spała. Mała przyzwyczaiła się do niego i wtulala się i tak zasypiała. Ja natomiast kładłam go na sofcie w salonie i mogłam ogarnąć Syna. Młoda leżała spokojnie była zabezpieczona. Później kładłam go na podłodze i młoda leżała w nim. Generalnie jest on fajny ale nie jest niezbędny. Moja córka odkad zaczęła się przekręcać zupełnie stracił swoją funkcję bo młoda z niego wypelzala i te brzegi nie spowodowały że nie może z nich wyjść. Teraz ma pół roku i leży na narożniku i młoda w nim. Kładę też go na ziemi i ona dosłownie chwilę w nim jest a później wypełza na kafle.

2018-07-05 14:27

To chyba sobie odpuszczę, tym bardziej, że mam poduszkę ciążową w kształcie litery C. Tylko są ta piękne, że czasem się zastanawiam po prostu ;)

Konto usunięte

2018-07-05 14:19

Kupiłam matę piankowa do teściów. Jak ich odwiedziny to ją rozłożymy :)

2018-07-05 14:15

Majupa jeśli nie jesteś zdecydowaną to nie kupuj. Idzie się obyć bez tego. U teściów mały ląduje na kanapie r ozlozonej i jest obladowywany poduszkami bo iść z gondola kilka pięter w górę to jednak nam się nie chce