Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Nosidlo fidella czy lenny lamb

Data utworzenia : 2018-06-23 08:22 | Ostatni komentarz 2018-06-24 13:37

agniejeska

563 Odsłony
3 Komentarze

Czesc dziewczyny. Przymierzam sie do zakupienia nosidla dla malej. Bo o ile ja jestem w stanie nosic mala w chuscie o tyle dla mojego meza jest to czarna magia. Tak naprawde i tak ja czesciej bede ja nosic w chuscie ale jednak chce dac tez mozliwosc zeby maz ja ponosil. Mala ma za dwa tygodnie pol roku. Rozmawialam z doradca chustonoszenia i powiedziala ze do noszenia raz na jakis czas w wieku julki moze mi zaproponowac fidelle fly tai. ... Nosidlo wiazane. Albo lenny up od lenny lamb. Miala ktoras z was to nosidlo? Przy okazji na lenny sa teraz do 26 czerwca przeceny 25%. Korci mnie bardzo zeby zamowic. :-)

2018-06-24 13:37

agniejeska a nie ma.doradczyni do wypożyczenia? Zebys zmierzyła sobie co ci bardziej lezy ;) o fidelli barfzo duzo dobrego slyszałam. Ja sama mam Lenny Lamb bo zauroczyl mnie wzór a i ponosiłam w nim troche na zajeciach latino mama ktore organizuje jedns z doradczyń w naszym miescie i na takich darmowych zajęciach mozna ponosić w jej nosidłach lub chustach ;) fajna sprawa może i u Was cos takiego macie. Wersje baby mamy starszego typu a toddlera z nowszych II generacja i ma tak fantastycznie wypelnione pasy naramienne że nawet ciezszy bobas nie wpija się w kosci ;) Ald niestety nie mam porównania a chyba o to najbardziej Ci chodzi. Tak czy inaczej kazda z nas ma inną budowę i wymagania, więc najlepszym wyjściem jest pomierzyć albo choc zampw oba i wybierz ktore lepiej wam się nosi. Zawsze mozesz zrobic zwrot przy zakupach online ;)

2018-06-23 19:22

Lenny nie próbowałam ale fidellę fly tai tak i polecam gorąco. Jeszcze wypuścili fidella fusion. Pas biodrowy na rzep i klik, a naramienne wiązane.

2018-06-23 09:08

Z tych dwóch bliższe mi jest Lenny Up i polecam.