Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Fotelik Samochodowy 9-36kg

Data utworzenia : 2018-06-16 09:44 | Ostatni komentarz 2018-06-23 14:19

K.Filipek

793 Odsłony
19 Komentarze

Co myślicie o takim foteliku? Mam zamiar go kupić gdy synek osiągnie wagę 9-10kg. Tak na pierwszy "poważny" fotel jak się sprawdza u takich maluszków? Czy może lepszy byłby taki od 0-18 kg? Jak myślicie? Co u Was się sprawdza? Dodam, że jestem zwolenniczką wożenia bobasa tyłem.

2018-06-23 14:19

2way perl ma możliwość jazdy przodem jak i tyłem. Jedyne co to tylko i wyłącznie nadaję się do aut wyposażonych w system isoxif, do tego fotelika bawa 2way fix. Pomyślcie, zastanówcie, jest bezpieczny i polecany w testach bezpieczeństwa. Mikołaj miał 7 miesięcy kiedy zdecydowaliśmy się kupić duży fotelik, ponieważ z pestki zaczął wystawać.

2018-06-23 01:46

Lepiej mniejszy przedział i z odpowiednimi testami (skoro chcesz wozić tyłem to patrz na Test Plus). I argument cenowy jest chybiony, bo taki fotelik wystarczy na kilka lat (do 3-4 roku życia), a model który nam polecono w sklepie kosztował 850 zł, a w podobnej cenie widziałam foteliki bez żadnych testów. Więc wybór oczywisty - tylko tyłem i z testami. Dlatego warto się doradzać, ale także samemu czytać na ten temat, bo ze sprzedawcami bywa różnie.

2018-06-21 22:54

K.Filipek niestety zbyt wiele osob pozostaje przy tym pomysle, ale widac że gro osob chce poczytac, podrążyc temat bo i te 0-36 komuś pewnie podpasują ale raczej wiekszemu dzieciaczkowi ktormu blizej do 36 niz do 0 hehe ;) My zmienilismy na minikida gdy maly miał grubo ponad rok a i tak wygladał jak malenstwo w nim ;) dzieciatka ponizej roku kompletnie nie potrafię sobie wyobrazic. Moja szwagierka zmieniała.wczesniej w okolicy roczku i dobrali im 0-18 bo nawet te do 25 byly o wiele za duze a drobinką nie była. Dlatego dobrze ze pojechali i pomierzyli bo poczatkowo nastawili sie wlasnie na Minikida ktory okazał sie zbyt wysoki dla jej coreczki.

2018-06-21 07:44

Też dziewczyny tak pomyślałam, że to kuszące kupić raz i mieć aż wyrośnie z fotelików ale jednak nie :) Niemowlę i taki wielki fotel, wyobraźcie to sobie :) Bezpieczeństwo przede wszystkim

2018-06-20 21:58

Pcheła świetne foteliki wybrałaś :) Tak to prawda, dobrze jest dołożyć bo to jest bezpieczeństwo Naszej pociechy.

Konto usunięte

2018-06-19 21:49

Ja kiedyś też myślałam o fotelikach 0-36 kg. Ale trochę poczytałam i popatrzyłam i jednak się nie zdecydowałam. Wyszłam z założenia, że jak jest coś od wszystkiego to jest do niczego... My mamy teraz fotelik/nosidełko CYbex Aton M (0-13kg). Następne jakie kupimy to SIRONA M2 I-SIZE (do 105 cm). W fotelik warto zainwestować i kupić droższy, ale sprawdzony i bezpieczny. Jest fajna grupa na FB: osiem gwiazdek o fotelikach - oni zazwyczaj doradzają.

2018-06-19 20:01

Popatrz sobie na cybex czy be safe oraz romer mają dobre opinie i nowoczesne technologie. https://fotelik.info/pl/testy/ na tej stronie masz najnowsze i najbardziej aktualne dane :)

2018-06-19 13:41

Właśnie mam tylko nosidełko takie do 10kg i raczej nie chcę w nim wozić synka... Dobre było jak był maleńki, teraz jest mu ewidentnie niewygodnie a że zbliża się do wagi 9kg to i ja nie czuję się pewnie. Jeździmy teraz wszędzie wózkiem :) Ale hematologa mamy 3 lipca a to 50km od nas więc potrzebuję zmiany koniecznie. 0-25 tyłem do kierunku jazdy (koniecznie). Już szukam najodpowiedniejszego modelu. :)