Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Doddle Bags! :) znacie? :)

Data utworzenia : 2018-06-13 09:56 | Ostatni komentarz 2018-06-17 21:08

Aleksandra91

1156 Odsłony
10 Komentarze

Hej, chce Wam coś polecić, coś genialnego i nie wyobrażam sobie teraz życia bez tego! DODDLE BAGS! (http://doddlebags.pl/) Są to woreczki/saszetki wielokrotnego użytku. Można je wykorzystywać do musów, obiadków, czy jako saszetki podróżne na szampon, krem, żel. My posiadamy zestaw 10 sztuk :) Przechowuje w saszetkach musy dla Mikołaja, sama robię i mrożę, na upalne dni rozmrożone świetnie pomogło na ząbki, które Nam zaczęły schodzić z góry. Saszetki są genialne, wielokrotnego użytku, można myć je w zmywarce i już po pierwszym razie koszt ich się zwraca w przeliczeniu na gotowe musy ze sklepu. Do wyboru macie kilka zestawów: -Zestaw 10 saszetek DoddleBags -Zestaw artystyczny Doddlebags -Zestaw saszetek do malowania -Zestaw saszetek i łyżeczek do karmienia Ze strony producenta, bo sama bym tego nie ujęła :) -wielorazowe saszetki o pojemności 100ml; -kolorowe zakrętki, idealne do zabawy i bezpieczne dla maluchów; -kolorowe naklejki idealnie do oznaczania zawartości, opisywania lub personalizowania saszetek DoddleBag. Każda saszetka: – nie zawiera ftalanów, Bisfenolu A i PVC – jest wielorazowa i przyjazna srodowisku – ma doskonałe zamkniecie strunowe zapobiegające przeciekaniu – można ją myć w zmywarce i zalewać gorącą wodą – nadaje się do mrożenia – samostojąca co ułatwia nakładanie i przechowywanie – ergonomiczny kształt do łatwego trzymania zarówno dla dzieci jak i dorosłych – przezroczysta z jednej strony – od razu widać co trzymamy w środku Koniec z dodatkowymi akcesoriami do napełniania saszetek, koniec z dodatkowymi akcesoriami do ich mycia, po prostu otwórz ją szeroko i wymyj gorącą wodą i płynem do mycia naczyń, a następnie pozostaw otwartą do wyschnięcia => koniec z nieciekawym zapachem. Karmisz i nie masz w czym przechowywać mleka? – 100 ml to doskonała jednostka do przechowywania, także w zamrażarce. Och! Twoja starsza pociecha jest zazdrosna o malucha? Napełnij saszetkę farbą i ruszaj na podbój ścian, oups! – no może kartek leżących na stole. Nie martw się, reszta farby może spokojnie być przechowana w saszetce do następnego razu. Masz dosyć? Wyrwałabyś się do fitness klubu by odzyskać równowagę i formę? Ale nie chce Ci się dźwigać tych wszystkich kosmetyków? Napełnij nimi saszetki i … wsadź do kieszieni. !00 ml. to idealny rozmiar, także na pokladzie samolotu, gdy mąż niespodziewanie Cię zaskoczy romantycznym weekendem we dwoje na Maderze, a Ty koniecznie chcesz zabrać ze sobą swój ulubiony olejek do masażu … . Zaraz, zaraz, a co tu dzwoni na bramce? Piersiówka??? Zamień ja na saszetkę DoddleBag i po kłopocie

2018-06-14 17:44

Podobne szazsetki wielokrotnego uzytku widzialam w lidlu. Moze sie na cos takie skusze.

2018-06-14 12:52

Genialna sprawa. Widziałam też podobne, innej firmy i z jakimś urządzeniem do napełniania ich. Super wynalazek jak ktoś korzysta z musów i zupek krem dla dziecka :) Miałam sobie kupić zestaw wielorazowych tubek, ale w końcu poszłam w BLW więc nie są mi potrzebne, nie mniej jednak genialny wynalazek :)