Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Promocja w rossmanie na maszynki do golenia

Data utworzenia : 2018-06-11 09:08 | Ostatni komentarz 2018-06-23 13:39

Aleksandra91

741 Odsłony
20 Komentarze

Hej, co myślicie o promocji w rossmanie , która teraz obejmuje maszynki do golenia itp? Bije się z myślami na temat zakupu maszynki z wymiennymi ostrzami, Gilettte Divine Sensitive. (https://www.rossmann.pl/Produkt/Gillette-Venus-Divine-Sensitive-maszynka-do-golenia-2-wymienne-wyklady-do-maszynki-1-szt,428205,5574) miałyście, używałyście, polecacie? A może jest inny rodzaj maszynek co przypadł Wam do gusty i chętnie je polecicie? Chętnie wysłucham Waszych opinni i pewnie pomogą mi one dokonać wyboru :)

2018-06-13 08:09

zastanawiam się nad nimi z tego powodu, że mam skórę bardzo wrażliwą, delikatną i bardzo podatną na podrażnienia. Po ogoleniu nóg maszynką Bic'a miałam takie uczulenie i podrażnienie jakby mnie ukóło ze 100 pszczół i nie mogłam sobie z tym poradzić przez 2 tygodnie a jak tu nie golić nóg w sezonie ? :P

2018-06-11 20:14

Ja używam isana pace 3 lady na zmianę z jednorazowkami Bica i też złe nie są :)

2018-06-11 19:45

Ja mam ta venus z wymiennymi wkladami... I sumie skończyły mi się wkłady,raz kupiłam zapas i kupuje teraz jednorazowki tylko takie z 3 albo 4 ostrzami. Najczęściej gillette albo Wilkinson. Wydaje mi się ze to żadna oszczędność z tymi wymiennymi wkladami. Bo cenowo wkłady wychodzą tak samo jak sama maszynka. P.s. w sumie lepsze są te dla mężczyzn ;-)

2018-06-11 15:52

Jeśli masz ochotę możesz kupić i przetestować, też kwestia jak reaguje Twoja skóra, bo każdy jest inny. Może to śmieszne, ale ja kupuje golarki jednorazowe dla mężczyzn w biedronce 10 sztuk za 5 złotych. Jestem zadowolona :D