Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Promocja w rossmanie na maszynki do golenia

Data utworzenia : 2018-06-11 09:08 | Ostatni komentarz 2018-06-23 13:39

Aleksandra91

742 Odsłony
20 Komentarze

Hej, co myślicie o promocji w rossmanie , która teraz obejmuje maszynki do golenia itp? Bije się z myślami na temat zakupu maszynki z wymiennymi ostrzami, Gilettte Divine Sensitive. (https://www.rossmann.pl/Produkt/Gillette-Venus-Divine-Sensitive-maszynka-do-golenia-2-wymienne-wyklady-do-maszynki-1-szt,428205,5574) miałyście, używałyście, polecacie? A może jest inny rodzaj maszynek co przypadł Wam do gusty i chętnie je polecicie? Chętnie wysłucham Waszych opinni i pewnie pomogą mi one dokonać wyboru :)

2018-06-23 13:39

Paulina jak mówisz, że nadają się do miejsc intymnych, to koniecznie muszę je kupić do testów :)

2018-06-20 23:06

Aleksandra jestem bardzo zadowolona :) kiedyś miałam fajne takie duże ale nie nadawały się do miejsc intymnych hihi a te są w sam raz :) gola idealnie :)

2018-06-20 23:04

musze sprawdzić te Twoje Aleksandra i Pauliny....ciekawa jestem, bo u mnie tez problem z tymi krostkami w okolicach bikini i na udach, na sucho to nie ma mowy o goleniu bo bym wyglądała jak jedna wielka pokrzywa - tylko żel lub pianki, choć osobiście wolę żel jakos tak nawilża lepiej i się łatwiej goli nawet...pianka to czasem takie uczucie jakby była w powietrzu...zel jednak tej nogi się trzyma ;) o a póki temat zelów - jaki używacie?? czy preferujecie jednak pianki? wiadomo ze każda noga inna i inne upodobania ;)

2018-06-18 19:40

Paulina nie wiedziałam o tych z 5 ostrzami , wyglądają ciekawie. Mówisz, że z efektów jesteś zadowolona? :)

2018-06-18 12:32

Z bic to też nie mam dobrych wspomnieć, a dość popularne są te maszynki. Jeżeli już to też te męskie wolę od tych.

2018-06-18 06:08

Ja miałam te maszynki i nie byłam z nich jakoś bardzo zadowolona teraz mam Wilkinson 5 ostrzy są mega

2018-06-17 21:12

Powiem Wam tak , zawsze nie było wyjątku czy to damska czy męska maszynka , ale bikini zawsze było podrażnione i bardzo sfatygowane po goleniu . Trzeba było odczekać koło 2 tygodni by się ogolić bez bólu . Teraz?! Ba ! Zero krostek , swędzenia czy podrażnienia . Przerwa w goleniu koło 3/4 dni o ponowne golenie i to samo zero podrażnienia . Jest coś w tych maszynkach . Chyba sobie zamówię w promocji wkłady i będzie zapas chyba ma dwa lata haha . Prawda można się zalogować na mamę albo męża żeby bagatela zaoszczędzić kupę kasy .

2018-06-16 21:23

Ewcia oj niestety mi to samo :/ nawet jak dam mniej zelu w ktorymś miejscu to wykakuja krostki. Zawsze gole na dove , bo jest gesty i sliski wiec ladnie sie trzyma skory ;) no i na sucho ja tez nie niee. Ogolnie nawet peeling przed niewiele pomaga, dezynfekowanie i nawilzanie po niewiele daje bo jak golę dzien po dniu to mimo wszystko robią się.podraznienia :/