Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Karuzela z projektorem

Data utworzenia : 2018-05-23 12:15 | Ostatni komentarz 2019-01-21 09:14

AgataS1990

1493 Odsłony
25 Komentarze

Cześć dziewczyny, Wiem, że już istnieje podobny wątek, ale technologia idzie do przodu i nawet dziecięce zabawki są caly czas udoskonalane. Chciałabym zapytać czy macie którąś z nowszych wersji karuzeli z projektorem?Moja córeczka ma grającą karuzelę w bujaczku i bardzo ją lubi, dlatego sądzę, że taka do łóżeczka też by się sprawdziła. A podobają mi się dostępne na allegro wersje z lampką nocną i właśnie projektorem. Np. coś takiego: http://allegro.pl/karuzela-do-lozeczka-3w1-projektor-lampka-b-kids-i7316315518.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aquery&bi_c=ODVjNTVkNmEtZWFhNy00NjY1LWJiOTgtMGJiY2MzNDU2NjYzAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=997b8265-d39c-4057-bafb-903caadb88ee Co sądzicie? Chciałabym zamówic malutkiej na Dzień Dziecka. Jak długo u Was się sprawdzały karuzele? Nie jest najtańsza i chciałabym, żeby chociaż do roczku budziła w córce zainteresowanie.

2019-01-21 09:14

Osobiście mamy karuzele z projektorem, ale mamy również Sowę ze smyka firmy Smiki. Jest bardzo fajna pod kątem muzyczek bo jest ich sporo, regulacja glosnosci, projektor można włączyć sam bez muzyczki lub z muzyczka, albo samą muzyczkę. Jedynym minusem jest to, że projektor ma tak jakby formę czuwania i cały czas pobiera prąd z baterii więc jak wkładaliśmy nowe baterie trochę się pobawilismy po jakimś czasie już nie da się włączyć bo baterie się rozładowały, więc dla mnie to bardzo duży minus. Jednak my nie używaliśmy jej codziennie, pewnie co innego jak używa ktoś codziennie to mniej to odczuje w ten sposób ;)

2019-01-15 13:54

Teraz zastanawiam się nad samym projektorem (ułatwiającym zasypianie). Polecacie coś? Wiem, że teraz dużo jest np. tych żółwi, macie może takie?

2018-06-04 07:42

Albo u nich się akurat nie sprawdziły:) Sama sprzedałam po córce sporo rzeczy w super stanie, a za małe pieniądze, nie zawsze trzeba się doszukiwać drugiego dna, ale trzeba niestety po protu trafić. Aż ciekawa jestem jak u nas się sprawdzi karuzelka.

2018-06-02 11:59

Pewnie, czasami można znaleźć naprawdę super okazje, nawet nieużywane karuzelki, bo np. rodzice kupili, a później drugą dostali w prezencie i sprzedają jedną z nich.

2018-06-02 11:56

Warto wcześniej szukać okazji ja mam las tropikalny fisherprice za 80 zł bo egzemplarz powystawowy. Niektóre elementy zakurzone ale nie było widać śladów użytkowania.

2018-06-02 09:01

kKaruzelka owszem przydaje się, także warto ją mieć. Może też używaną uda Ci się gdzieś kupić.

2018-06-02 09:00

A ja kiedyś juz z rok temu wygrałam gdzieśtaką karuzele z projektorem, och jak teraz żałuje,ze ją sprzedałam za grosze dosłownie,bo za ok 30zł,ale cóż nie planowałam jeszcze wtedy trzeciego dzidziusia :)))))a teraz nie mam, ale mam nadzieje, ze może znów gdzieś mi się uda mooooże wygrać ")) Kasia86 tak u nast też tak było i sprzątnęłam:))) ale za to można kupić taniej używaną :))))

2018-06-01 22:39

Tak, w mojej karuzeli też odczepia się pałąk. Poza tym maluszek lubi bawić się samymi zabawkami z karuzelki.