Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Fotel do karmienia - mieć, czy nie mieć?

Data utworzenia : 2018-04-27 11:09 | Ostatni komentarz 2022-09-28 15:24

Agnieszka -1989

3313 Odsłony
120 Komentarze

Zastanawiam się czy zaopatrzyć się w taki wygodny fotel, co prawda nie mam miejsca w sypialni, żeby go wstawić a tam jest łóżeczko, ale jeśli miałoby mnie to odciążyć to coś bym wymyśliła a nie wyobrażam sobie wychodzić na karmienie co chwilę z maluszkiem do drugiego pokoju zwłaszcza w nocy. Mam trochę problemy z kręgosłupem i boję się, że tak jak co chwilę będę siadać na brzegu łóżka to będzie to dla mnie zbyt niewygodna pozycja, mam co prawda poduszkę do karmienia, ale nie wiem czy to wystarczy. Macie taki fotel, czy radzicie sobie bez niego?

2022-09-28 15:24

Przy pierwszym synku nie miałam a z racji też że choruje na kręgosłup i pozycja siedząca pochylona męczyła moje plecy i obciążała decydowałam się kupić i nie zaluje

2022-09-28 13:39

Mój mąż fizjoterapeuta twierdzi że to nasz must have tzn mój  ale ja upieram się że nie mamy gdzie go wstawić, więc zwlekam z decyja do ostatniej chwili albo może zobaczymy jak wyjdzie w praktyce -  jeśli rzeczywiście będzie bez niego ciężko to kupimy na szybko

2022-08-08 09:27

Agnieszka no pewnie już kilka razy temat zszedł na inne tory od słowa do słowa;D

2022-08-04 12:46

No tak dziewczyny a jak mnie tu dłużej nie było to totalnie nie wiem o co chodzi mimo, że to mój wątek :P

2022-06-27 20:16

Agnieszka no tak to bywa, że wątki od słowa do słowa schodzą na inny temat zupełnie;P

2022-06-25 20:00

Hehe no czasami te watki ostro zjeżdżaja ;)

2022-06-25 11:53

Ile mnie tu nie było... całe wieki, niektórych nicków nawet nie kojarzę (: Mam wrażenie, że niektóre mamy nie zrozumiały, że chodziło o fotel dla mnie matki do siedzenia by było łatwiej albo temat zszedł mocno na boczny tor, tak czy siak kupiłam fotel dmuchany, który się totalnie nie sprawdził bo nie szło z tego fotela z śpiącym dzieckiem w ogóle wstać, powietrze spuszczone i fotel wydany a ja sobie radziłam ze ścianą :). Gdzieś mi mignęło, że komuś teściowa uszyła rogala itp. fajnie, ja dostałam w gratisie z wózkiem (kupowałam używany) rogala, przewijak i chyba coś jeszcze tam było :) 

2022-01-29 08:58

My teraz kupiliśmy chicco baby hug i tez zamierzamy używać go jako krzesełka 

mamy salon połączony z jadalnia i kuchnia wiec myśle ze to będzie dobry sprzęt oD 0+