Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Aero Tutis

Data utworzenia : 2018-03-12 14:56 | Ostatni komentarz 2019-01-07 17:23

Agata .Maj

4863 Odsłony
40 Komentarze

Witajcie, w internecie pusto dlatego postanowiłam założyć nowy wątek. Na rynku pokazała sie nowa marka wygląda ciekawie. Czy któraś z Was się również nad nim zastanawia? Może któraś już z niego korzysta? Najbardziej zaciekawiło mnie to że gondola jest wykonana ze styropianu z którego robi się kaski, dzięki temu jest bardzo leciutka i termoizolujaca, nie nagrzewa się latem i nie wychładza kiedy jest zimno. Nie ma na rynku drugiego wózka z taką gondolą.

2018-03-23 00:13

Mamowe - właśnie pod względem lekkości i wielkości po złożeniu Aero jest bezkonkurencyjny. Też właśnie planowałam przeznaczyć mniej na wózek ale sprzedawca w sklepie bardzo rzeczowo wyjaśnił mi że nie ma co oszczędzać na wygodzie, zarówno naszej jak i maluszka. Możemy sobie zaoszczędzić wiele nerwów. Ja nie będę mogła pozowlić sobie na to żeby dzźwigać cięzki wózek, pomagać mi też nie będzie miał kto. Takie Aero w tej sytuacji mnie ratuje. Mam jeszcze trochę czasu ale coś czuje, że to będzie trudna decyzja :O jeszcze teraz nie mogę się zdecydować w sklepie jaki chce jogurt a co dopiero wózek.....

2018-03-22 11:36

Również stoję przed wyborem wózka... Wygodnego dla dziecka, dla rodzica... Musi być dość mały po złożeniu i dość lekki... Koła dobrze skrętne i takie które pojadą po każdym podłożu i najważniejsze... Do 2000 zł :) polecicie coś kochane?

2018-03-21 17:02

Tak, tak wiem że sa żelowe i to mi bardzo odpowiada. Poprzedni wózek miałam z pompowanymi i już nie chcę latać z pompką koło niego :D uważam, że żelowe też się dużo lepiej prowadzą. Te w Aero nie są całe wypełnione tym tworzywem w środku mają przestrzeń wypełnioną powietrzem. Nam sprzedawca w sklepie pokazywał takie pokazowe, przepiłowane na pół. Każdy element w tym wózku jest tak zrobiony żeby było jak najlżej. Widzę, że niewiele mam miało styczność z tym modelem :(

2018-03-19 12:30

Koła są żelowe, nie gumowe i one również mają swoje zalety - nie trzeba nic przy nich robić, nie musisz obawiać się, że po najechaniu na coś ostrego opona Ci się przedziurawi, nie musisz ich dopompowywać , powietrze Ci nigdy nie zejdzie, koło żelowe jest również lżejsze od pompowanego. Co do amortyzacji, to nie prawda, że jest tylko na tylnej osi - z przodu też jest . Dodatkowo, jest to " inteligentna amortyzacja" jak mówił sprzedawca, tzn, dopasowuje się do wagi dziecka . Kupiłam go własnie ze wględu na wagę i amortyzację, jeszcze nie spacerowałyśmy ale zdam relację, jak się sprawdza :)

Konto usunięte

2018-03-18 16:28

gondola faktycznie jest jedną z lżejszych, ale zwróciłam uwagę na koła. Są gumowe, przemawiają do mnie pompowane. Dodatkowo z opisu wynika, że amortyzacja jest tylko na tylnej osi - jeśli będziesz musiała przejechać przez nierówną nawierzchnię, może okazać się niewystarczająca. Niestety na żywo wózka nie widziałam, ale sugerowałam się opisem.

2018-03-18 16:23

Przepraszam Cię, że tyle nie odp Ale musiałam dopytać dokładnie siostry. Gondola jest bardzo lekka! Bez porównania z innymi markami. Możesz sobie tak poodbpinać wszystko że zostaje Ci gondola z siatki na lato super sprawa. Jedz sobie do sklepu, pooglądaj na żywo i porównaj z innymi gondolami. Naprawdę warto!

2018-03-15 13:52

Mogłabyś coś więcej o nim powiedziec? Jak się prowadzi? Jak wykonanie? Czy faktycznie gondola jest taka lekka jak mówią?

2018-03-14 14:18

Moja siostra jeździ tym wózeczkiem od grudnia i jest fantastyczny :) Nie zastanawiaj się, zamawiaj smiało! :)