Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Pakowna torba

Data utworzenia : 2018-03-11 16:07 | Ostatni komentarz 2018-03-20 10:43

Mammania

810 Odsłony
13 Komentarze

Kobietki, poszukuję fajnej torby, w którą spakuję niezbędne rzeczy do szpitala na poród. Czy możecie coś konkretnego polecić? Nie wiem, czy lepiej zainwestować w większą walizkę, czy wystarczy torba kobieca o nieprzeciętnych rozmiarach :P To moja pierwsza ciąża, nie wiem jak się nastawiać, a propozycje na stronach stricte wyprawkowych sprawiają, że oczy wychodzą na wierzch (przez cenę oczywiście) :) Dzięki z góry za pomoc :)

2018-03-11 19:17

Mammania, w szpitalach czasem kręcą nosem na torby na kółkach, w iec jak jednak nie polecam. Miękka torbę będzie Ci też łatwiej gdzieś upchac na sali. Skoro często wyjeżdżasz a nie masz torby podróżnej to kup torbę przede wszystkim pod kątem podróży i przy okazji ja wykorzystasz :). Ja wzielam po prostu jedna z naszych toreb podróżnych i spakowałam tam i siebie i dziecko.

Konto usunięte

2018-03-11 18:23

Cena torby super :) Mąż jak zobaczył to od razu kazal kupować :) Weszło mi 9 % tego co wymagają, czyli: - szlafrok - 2 koszule nocne - 2 ręczniki kąpielowe - 2 ręczniki małe - 3 komplety bielizny - 1 op. podkładów ginekologcznych 10 szt (drugie opakowanie albo dopakuję albo mi mąż dowiezie) - 1 op. podkładów na łóżko 5 szt (tyle wymagają) - książka - papier toaletowy - 2 małe butelki wody - klapki pod prysznic - wkładki laktacyjne - majtki jednorazowe - kosmetyczka Jedynie ręcznika papierowego nie spakowałam.

Konto usunięte

2018-03-11 17:04

Unikam do szpitala walizki na kółkach, nie kojarzy mi się za dobrze :) pewnie zrobisz wokół siebie dużo szumu, a i tak przez prób trzeba będzie podnieść. Tak, dla siebie i dla Maleństwa dwie torby. U nas jest tak, że dziecko ma być w "domowych" ubrankach dopiero na wyjście więc druga torba ma dojechać w dniu wypisu. Pcheła, torba wydaje się być pakowna, a jaka cena korzystna! :) Ma tez kilka przegródek co na pewno będzie atutem. Naprawdę weszły Ci tam wszystkie podkłady i kosmetyki?

2018-03-11 16:19

A no właśnie! Polecacie pakować dwie torby - dla siebie i maleństwa osobno, czy jedną większą? Ja mam słabość do rzeczy przydatnych i ładnych :P :D Zastanawiam się (gdyż często podróżuję, a torbę zawsze pożyczałam od mamy) czy nie lepiej zainwestować w torbę podróżną, która sprawdzi się podczas rodzinnych wypadów w przyszłości ... Tylko czy wypada wjechać do szpitala z walizą na kółkach? :D

Konto usunięte

2018-03-11 16:11

Ja kupiłam torbę sportową, którą potem mąż wykorzysta na siłownię :) Cena nie powalała :) Kupiłam taką: http://allegro.pl/torba-sportowa-treningowa-xl-walizka-podrozna-sb26-i7055197838.html?snapshot=MjAxOC0wMi0xM1QxMDoyMTo1MS4yNzBaO2J1eWVyO2ZmMzcxN2FiMzNkNzRjMjYzMGI1YTJkZTQwZGQ0OWMzMWQxMDVkOGIzNTAwOWQ5MGNiMTM2NGVlZjdhZGU5NWI%3D Na obecną chwilę udało mi się do niej spakować wszystko, co teoretycznie powinnam mieć przy porodzie ze sobą :) Czy wszystko okaże się potrzebne - zobaczymy w praktyce, ale listę tworzyłam na podstawie kilku stron + rozmowy z położną. Jedyne czego nie spakowałam to ręczników papierowych kuchennych, no i rzeczy dla młodej (dla niej mam osobną torbę).