Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Myjka parowa

Data utworzenia : 2018-03-11 09:34 | Ostatni komentarz 2018-03-20 11:10

Konto usunięte

676 Odsłony
15 Komentarze

Dziewczyny, ma która z Was myjkę na parę? Co prawda radzimy się w sprawie rzeczy dla dzieci, ale ta myjka też jest częściowo połączona. Podobno czyści się kafle, podłogi, lustra, okna tą myjką tylko za pomocą wody, czyli bez detergentów co nie szkodzi nie tylko nam, ale przede wszystkim dzieciakom. Polecacie czy uważacie, że to zbędny gadżet?

2018-03-12 19:15

U mnie taka myjka też się nie sprawdziła. Obecnie leży gdzieś połamana nawet nie pamiętam gdzie:P chyba gdzieś u rodziców bo kiedyś prosiłam tatę żeby ją naprawił.

Konto usunięte

2018-03-11 17:06

magros oglądałam właśnie i ręczne, ale też te większe na kółkach. Sprzeczam się z mężem, twierdzi, że parą fug nie wymyję. Czyli pozostała nam szczoteczka.

2018-03-11 15:31

Szczerze mówiąc do porządnego wyczyszczenia fug to myjka nie wystarczała. Efekt był dopiero jak się należy gdy porządnie szczoteczką je wyczyściłam, a też kupiliśmy ją głównie z myślą o czyszczeniu płytek i fug w łazienkach i na balkonie. No ewidentnie nam się nie sprawdziła. A dodatkowo ta mniejsza ręczna, no to też trzeba mieć trochę siły żeby tak z tym latać, bo to trochę waży.

Konto usunięte

2018-03-11 15:03

myjka kusi mnie do kafelek najbardziej. Czyszczenie fug szczoteczką i płynem jest męczące i czasochłonne i nie ukrywam, uwierzyłam w reklamy. Co do podłóg, myjka się nie sprawdzi bo para może uszkodzić panele bądź parkiet

2018-03-11 13:44

Moja siostra miała i też szybko sprzedała. Moim zdaniem dużo szybciej jest wziąć mop i szybko przetrzeć a tak jak poprzedniczka pisała że sama woda to jednak nie wystarcza.

2018-03-11 13:40

my mieliśmy mopa parowego wz końcówkami do płytek okien itd ale uważam jak margos meczace takie mycie myjką. u nas jeszcze woda twarda i rurki szybko kamieniem pozachodziły, a mycie podłóg hmmm smugi straszne zostawiała

2018-03-11 10:37

Zbędny... Szczerze mówiąc, męczące było sprzątanie tą myjką. Nie wiem może to też kwestia samej myjki, ale u nas się nie sprawdziła i niedawno ją sprzedaliśmy, bo bardzo mało była używana. Mężowi to się jeszcze chciało nią bawić, ale mnie to zupełnie. A samo czyszczenie cóż. Jak to sama woda, nawet w wysokiej temperaturze, nie wszystko.