Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Czy któraś miała wózek 4BABY COSMO?

Data utworzenia : 2018-03-08 10:07 | Ostatni komentarz 2018-06-17 12:16

aniamamaali

2549 Odsłony
18 Komentarze

Zastanawiam się nad tym wózkiem... Podoba mi się, że ma tyle funkcji, regulowana wysokość siedziska i gondoli, śliczna spacerówka. Prezentuje się genialnie, bardzo mi się podoba ale nie mogę nigdzie znaleźć jakichś opinii na jego temat.. https://www.youtube.com/watch?v=ozY0N-WHmYo Chodzi dokładnie o ten wózek. Jeśli któraś z Was go miała, lub widziała go w jakimś sklepie i przyjrzała mu się z bliska to dajcie znać czy warto go kupić :) Jeśli nie, to podpowiedzcie, jaki wózek do 1600 zł byłby ok? Musi mieć ładną gondolę, ale i spacerówkę, najlepiej nowoczesny design i przede wszystkim, by koła nie były piankowe. Ważne, by był wygodny zarówno dla mnie jak i dla męża, ciekawie się prezentował i był wygodny także dla maluszka. Znacie jakieś pierwsze bryki dla malców godne uwagi?

Konto usunięte

2018-03-08 13:30

Obejrzałam filmik. Niedawno sporo czasu spędziłam w sklepie z wózkami, przejrzałam mnóstwo modeli, na ten nie trafiłam. To co mi się w nim podoba to to, że w spacerówce jest regulowana wysokość siedziska. Istotne jest też to, że spacerówka może być ustawiona przodem i tyłem do kierunku jazdy. Pokrowiec na nóżki jest w zestawie. Gondola też wydaje się być według wymiarów dość obszerna. Jeździłaś nim w sklepie? Jego zwrotność i prowadzenie chciałabym sprawdzić.

2018-03-08 11:35

ciekawy wózek bardzo mi się podoba. firma dobra bo sama mam spacerówkę 4baby