Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Czy któraś miała wózek 4BABY COSMO?

Data utworzenia : 2018-03-08 10:07 | Ostatni komentarz 2018-06-17 12:16

aniamamaali

2551 Odsłony
18 Komentarze

Zastanawiam się nad tym wózkiem... Podoba mi się, że ma tyle funkcji, regulowana wysokość siedziska i gondoli, śliczna spacerówka. Prezentuje się genialnie, bardzo mi się podoba ale nie mogę nigdzie znaleźć jakichś opinii na jego temat.. https://www.youtube.com/watch?v=ozY0N-WHmYo Chodzi dokładnie o ten wózek. Jeśli któraś z Was go miała, lub widziała go w jakimś sklepie i przyjrzała mu się z bliska to dajcie znać czy warto go kupić :) Jeśli nie, to podpowiedzcie, jaki wózek do 1600 zł byłby ok? Musi mieć ładną gondolę, ale i spacerówkę, najlepiej nowoczesny design i przede wszystkim, by koła nie były piankowe. Ważne, by był wygodny zarówno dla mnie jak i dla męża, ciekawie się prezentował i był wygodny także dla maluszka. Znacie jakieś pierwsze bryki dla malców godne uwagi?

2018-06-17 12:16

a ja ze swojej strony polecam Optimo z Easy Go. Używamy od dobrych kilku miesięcy i to w zasadzie pierwszy wózek, który odpowiada moim potrzebom w 100%, Niedrogi, wygodny zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Porządnie wykonany. Lekko się podbija, ma duży kosz na zakupy. Można też zmieniać budkę przód, tył.

2018-04-21 12:28

I jak z wyborem wózka?

2018-04-15 20:37

A mi się podoba Baby jogger city tour lux :) też ma wiele opcji regulowania siedziska, można podróżować zarówno przodem jak i tyłem, do tego ma hamulec ręczny i można go składać łatwo z zamontowaną do stelaża gondolą

2018-03-15 12:21

Co do cosmo 4baby, sama nad nim myślałam. Moja koleżanka ma w swoim sklepie w ofecie stacjonarnie te wózki i cieszą się dużym zainteresowaniem.

2018-03-13 13:01

Bebetto mają ładne gondole, spacerówki od kompletu niestety już mi się tak nie podobają. Mamy Bebetto Rainbow, ta akurat jest w miarę ładna, bardziej podobała mi się Nico, ale akurat nie było jej w sklepie, zresztą była dużo droższa bo ma możliwość montowania przodem i tyłem. Przejrzałam parę stron i znalazłam jeden wózek, który mi się spodobał - EASY GO OPTIMO. To co mi się w nim szczególnie spodobało, to właśnie spacerówka, możliwość dokupienia kompletu kół pompowanych, a waga z gondolą nie przekracza 10 kilo :) Mam nadzieję, że będzie dostępny stacjonarnie by sobie go dokładnie obejrzeć, choć jeszcze dużo czasu i pewnie jeszcze nieraz zmienię zdanie :)

Konto usunięte

2018-03-13 11:03

to prawda, jest ciężki, ale porównywałam wagę z innymi i niestety wszystkie ważą mniej więcej tyle samo. W gondoli super jest to, że jest wentylowany pod materacykiem i ma siateczkę w budzie (ale to akurat chyba wszystkie mają). Podoba mi się też duża buda.

2018-03-12 22:38

Póki co jestem. Gondola bardzo dobrze się sprawdziła bo jest duża i głęboka, w zimę bez problemu zmieściło się duże dziecko że śpiworkiem, a na lato fajnym bajerem były otwierane wywietrzniki od spodu. Spacerówki dopiero zaczęliśmy używać, ale póki co nie mam zastrzeżeń. Buda jest duża, można prawie całe dziecko schować. Stelaż w porządku, nie skrzypi, nic się z nim nie dzieje, łatwo się prowadzi i ma regulowane amortyzatory. Największa wada to waga, mieszkam na parterze i daję radę te parę schodków pokonać, ale na piętro już by było ciężko, więc dobrze mieć gdzie go zostawić jak się mieszka wyżej.

Konto usunięte

2018-03-12 10:45

nurete, jesteś zadowolona z Bebetto? Mam Tito, nie mogę się już doczekać jak się sprawdzi :)