Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Smoczek z termometrem

Data utworzenia : 2018-02-07 09:14 | Ostatni komentarz 2018-03-08 08:53

Konto usunięte

1959 Odsłony
30 Komentarze

Dziewczyny, co myślicie o tym wynalazku? Czy jest godny uwagi? Któras z Was korzystała? Czy wyniki są miarodajne? Najbardziej popularny jest ten z Canpolu, ale moze znacie jakies inne?

Konto usunięte

2018-03-08 08:53

Mama_gratki - tego samego dnia nie mierzyłam, ale następnego mierzyłam i miałam 37 stopni. Więc różnica spora :) Co do reklamacji - nie lubię reklamować :) Kupując go miałam z tyłu głowy myśl, że to tylko gadget i raczej nie działa tak jak normalny termometr. Dałam za niego chyba ok. 18-20 zł, wiec to też nie "majątek", a więcej zamieszania byłoby ze zwrotem. Pewnie jeszcze będę robiła próby, no ale póki co mogę powiedzieć jedno... gadget i tyle.

Konto usunięte

2018-03-08 08:34

Sprawdź ile czasu masz na zwrot, tylko, że towar jest odpakowany i "używany". Najbezpieczniej byłoby go reklamować.

2018-03-08 08:26

No niestety głównie takie opinie czytałam o tym smoczku. Poza tym czekać 6 minut na pomiar to dla mnie byłaby cała wieczność, gdybym czuła już że coś się dzieje. Jednak te bezdotykowe są wygodniejsze przy takich maluchach. A smoczek bym reklamowała lub zwróciła.

Konto usunięte

2018-03-07 08:10

Pcheła, a zmierzyłaś sobie dla porównania innym termometrem swoją i męża temperaturę? Czasami człowiek ma niższą niż 36,6 - na przykład w przypadku przeziębienia, osłabienia organizmu. Ale wątpliwe jest to, że akurat oboje mieliście znacznie niższa. Ile zapłaciłaś za ten gadżet? :)

2018-03-06 15:20

To szkoda. Chyba po prostu gadżet i tyle..

Konto usunięte

2018-03-06 15:14

Za dużo instrukcji to tam nie ma :) Jest informacja, że do 6 minut jest wynik. Nic więcej :(

2018-03-05 18:04

Pchela a co w instrukcji jest napisane ? Może trzeba pół stopnia dodać do wyniku ?

Konto usunięte

2018-03-05 17:45

Oba termometry już doszły :) Microlife jeszcze nie testowałam, natomiast jesteśmy po testach termometru w smoczku... Albo my coś źle robimy, albo faktycznie jest to jedynie gadget :( Najpierw mąż "pociućkał" smoczek i po sygnale dźwiękowym termometr wskazał temperaturę 35,8 - zdecydowanie za mało. Oczywiście pomyślałam, że pewnie coś źle robi i sama postanowiłam spróbować :) Mi natomiast pokazało 34,9 :( Czyli w ogóle bez sensu :( Oczywiście podczas mierzenia temperatury ciućkaliśmy smoczek, tak jak robią to dzieci, bo nie sądzę, aby smoczek nieruchomo był w ustach maluszka. Jutro pewnie zrobię jeszcze jedną próbę, ale póki co okazało się, że smoczek z termometrem nie mierzy prawidłowo temperatury :(