Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Niania elektroniczna z kamerą

Data utworzenia : 2018-02-02 12:11 | Ostatni komentarz 2023-03-17 12:40

P123aulina

5322 Odsłony
54 Komentarze

Dzień dobry. Potrzebuje zakupić elektroniczną nianie z kamerą. Mam piętrowy dom i bardzo by mi ona ułatwiła życie. Tylko mam problem w wyborze. Kochane mamy czy macie jakieś doświadczenie z niania i czy możecie mi polecić jaka się u was sprawdziła.

2018-05-02 14:48

Jeśli o dobrą nianię elektroniczna chodzi to polecam Xblitz Baby Sound, jest bardzo prosta w obsłudze, zasięg ma dość duży i można ją kupić w fajnej cenie. U mnie sprawdza się bez zarzutu.

2018-03-30 09:08

Pchela my jak czasem wyjdziemy to podglądamy psa co robi w domu :) jak nie możemy go zabrać bo praktycznie wszędzie jeździ z nami :) Monitor oddechu tez mam, dostałam takie zalecenie ze szpitala.

2018-03-30 01:24

Mi wystarcza sama pokojowa kamera. Pełna kontrola.

2018-03-29 22:44

Ja dzięki kamerze nie latam co 2 minuty i nie sprawdzam czy wszystko w porządku. Widzę że się wierci i wiem, że jest ok. Jak za długo jest spokojny to chodzę i sprawdzam czy wszystko w porządku. A mam włączony monitor oddechu, ale i tak muszę się przejść osobiście popatrzeć ;)

Konto usunięte

2018-03-29 12:51

Anna - wcale się nie zdziwię jak niania mi się nie przyda :D Obecnie ją testuję i podglądam męża jak pracuje na górze :D

2018-03-29 07:38

Pchela tez tak mówiłam ale póki mały nie skończył 4 m to kamera w niczym mi nie pomogła :) i tak musiałam mieć małego w zasięgu wzroku :) teraz jest już inaczej i nie stresuje się każdym odejściem od łóżeczka jak mały śpi :)

Konto usunięte

2018-03-28 15:38

Mama - mieszkanie w domu piętrowym z ogrodem :) Mamy kilka pomieszczeń, czasami będę chciała gdzieś posprzątać, czy pranie rozwiesić, więc się przyda. Dodatkowo jakby listonosz przyszedł to też. Pewnie też w sytuacji, gdy przyjdą znajomi, a młoda by spała, to my będziemy się "gościć" w drugim pokoju, a dzięki niani będę miała podgląd na córę :) No i kolejny argument to praca męża. Gdybym musiała gdzieś wyjść, to mężowi podrzucam wideo i może zerkać na młodą. Nie musi mieć jej obok siebie.

Konto usunięte

2018-03-28 10:22

naczytałam się o niani z kamerą i mimo, że uważałam, że jej nie potrzebuję to zaczęłam się wahać. Pcheła, co Ciebie przekonało do tego gadżetu?