Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Czepek na basen dla dziecka

Data utworzenia : 2017-12-29 10:24 | Ostatni komentarz 2017-12-29 22:48

Konto usunięte

912 Odsłony
11 Komentarze

dla 7letniej dziewczynki z długimi włosami? Gdzie i jaki?

Konto usunięte

2017-12-29 12:27

To zależy w jakim celu potrzebujecie czepek? Pracowałam rok na basenie i mogę coś podpowiedzieć :) Jeśli idziecie na basen na którym nie ma obowiązku mieć czepek to go nie zakładajcie, po prostu, on przed niczym nie chroni, jeśli tego się obawiasz :) Jeśli chcesz aby córka miała suche włosy, to są czepki gumowe, które mogą ciągnąć włosy przy zdejmowaniu, przy zakładaniu nie jeśli jest odpowiednio zakładany i są jeszcze czepki silikonowe, chyba najlepsze ale też najdroższe :) Jeśli córka ma zajęcia na basenie, nie chcesz żeby włosy jej latały, ale mogą się zmoczyć, to zwiąż warkocz a na głowę polecam czepek materiałowy z gumką :) Mam nadzieję, że pomogłam :) Pozdrawiam

2017-12-29 11:13

W sklepach sportowych.Pewnie coś powinno byc stacjonarnie na basenie, ale wybór nie bedzie duży. O wiele wiekszy masz na przykład tutaj: https://www.asport.pl/k/146/czepki/ - i to z różnych materiałów, w różnych wzorach tak wiec córka może sobie wybrać czepek taki jaki jej sie podoba. Ze swojej strony polecam głównie te silikonowe.Są w podobnej cenie co lateksowe, delikatniejsze ale za to nie ciągną tak włosków. I bedą wygodniejsze dla córki.

Konto usunięte

2017-12-29 11:08

Najlepiej oczywiście kupić gumowy bo Wtedy włosy są suche ale taki gumowy ściska też głowę i u niektórych dzieci wywołuje ból głowy. Ważne żeby zakupić odpowiedni rozmiar do głowy dziecka