Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (876 Wątki)

Thermomix- Warto kupić?

Data utworzenia : 2017-12-15 12:01 | Ostatni komentarz 2024-08-03 11:22

Zamarancza

1950 Odsłony
67 Komentarze

Warto kupić? Thermomix ® jest najbardziej wszechstronnym urządzeniem kuchennym na świecie. To innowacyjne urządzenie korzysta z najnowocześniejszej technologii, umożliwiającej łączenie 12 urządzeń z funkcjami, które obejmują: ważenie, miksowanie, siekanie, mielenie, wyrabianie ciasta, blendowanie, gotowanie na parze, ubijanie, precyzyjne podgrzewanie, mieszanie i emulgowanie.

Konto usunięte

2017-12-17 19:18

Zamarancza mogę Ci śmiało polecić termomixa :) mam i używam codziennie, dodatkowo łatwo się go myje a to też jest mega ważne, jeśli chcesz czegoś często używać :) Jak jesteś już po jakiejś prezentacji to nie będę się rozpisywać co można z nim robić, a można mega dużo :) Szczególnie z niego skorzystałam przy dziecku, coś zważyć, coś podgrzać, przy rozszerzaniu diety i później, ugotować jakąś kaszę z owocami na śniadanie :) jest tego tyyyyyle, że braknie czasu :) Cena...hmmm jest wysoka, nie oszukujmy się, ale jakby złożyć do kupy wszystkie urządzenia jakie zastępuje to po 1 nie starczyło by blatu w kuchni, żeby to trzymać a cena byłaby ciut niższa. Ja dałam chyba 4999zł dwa lata temu i wzięłam go na 10 rat, mniej bolało :) Mam nadzieję, że pomogłam, a jak masz jakieś pytania to śmiało :) Pozdrawiam

2017-12-17 18:03

Ja powiem tak. Bylam na prezentacji thermomixa. Gotowalam nim bo mój brat posiada. Ale cena dla mnie jest porazajaca. Myślę ze nie wydalabym tyle pieniędzy na taki sprzet. Oczywiście jest fajny, praktyczny, oszczędza czas w kuchni. Sam się nie myje ale potwierdzam ze same użytkowanie i konserwacja jest łatwa. Z drugiej stronę trzeba spojrzeć na to ze jest to sprzet elektryczny. A Jesli ktos zazwyczaj gotujesz na gazie to rachunki za prąd wzrosną. Także plusow ma duzo. Ale ja osobiście go bym nie kupila ze względu na cenę. Wszystkie rzeczy mozna przyrządzać bez użycia thermomixa. Moj brat robi w nim pyszny sos do spłaty czy lody. A ja robię to samo za pomocą przyrzadow które mam w domu tylko więcej czasu mi to zajmuje. ;-). Tak naprawdę to jedyne pytanie odnośnie kupna tego urzadzenia brzmi czy jestem w stanie i mam chęć wydać takie pieniądze na urzadzenie domowe.

2017-12-17 11:18

Kobieta przestawiła na dzisiaj prezentację, gdyż zachorowało jej dziecko i nie miała z kim zostawić. Z tego co wiem to będzie robiła jedynie bułki i coś będzie smażyć na oleju Podejrzewam, że jakieś frytki. Prawda jest taka, że ja w większej mierze już jestem na to zdecydowana ale mimo wszystko chciałbym zobaczyć co to cacko potrafi. to super opcja upiec sobie rano świeże bułeczki na śniadanie albo jakieś inne maślane bułeczki dla dziecka. Dodatkowo można się dużo lepiej odżywiać i wypróbować nowe przepisy a do tego zrobić samemu lody które uwielbiam :)

2017-12-16 23:15

I jak po prezentacji? Zdecydowałaś się? Była robiona surówka brokułowo-kalafiorowa? :) I lody? ;)))

2017-12-16 16:22

Właśnie o 18 jesteśmy umówieni na prezentację , na której Pani ma piec z nami bułeczki. Przekonuje mnie to, gdyż można w nim gotować zupy, gotować na parze, zmielić, zrobić koktaile, drinki, przygotować ciasto wszelakie na chleb, bułki, zważyć coś, zrobić sosy. No wszystko można tam prawie zrobić. Chwalą sobie je bardzo młode mamy, które właśnie same robią drożdżówki dla dzieci, pieką chlebek, gotują zupki, zupki krem, gotują dzieciom na parze i własnie sami zdrowiej się odżywiają... Od zawsze o nim marzyłam...

2017-12-16 13:46

Na gwarancji jest dwa lata. Ja mam i polecam. Pozwala się zdrowiej odżywiać Sama robię np. masło czy piekę bułeczki. W razie pytań służę pomoca :)

2017-12-15 23:57

Super tyle funkcji w jednym urządzeniu a ile lat jest gwarancji? Bo często nowe sprzęty sa teraz do gwarancji i po gwarancji przeważnie coś się psuje cena wysoka to minus daj znać jak po prezentacji

2017-12-15 22:22

kurcze pół kredytu bym spałaciła za taką cene haha