Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Thermomix- Warto kupić?

Data utworzenia : 2017-12-15 12:01 | Ostatni komentarz 2017-12-30 13:16

Zamarancza

1673 Odsłony
56 Komentarze

Warto kupić? Thermomix ® jest najbardziej wszechstronnym urządzeniem kuchennym na świecie. To innowacyjne urządzenie korzysta z najnowocześniejszej technologii, umożliwiającej łączenie 12 urządzeń z funkcjami, które obejmują: ważenie, miksowanie, siekanie, mielenie, wyrabianie ciasta, blendowanie, gotowanie na parze, ubijanie, precyzyjne podgrzewanie, mieszanie i emulgowanie.

2017-12-16 23:15

I jak po prezentacji? Zdecydowałaś się? Była robiona surówka brokułowo-kalafiorowa? :) I lody? ;)))

2017-12-16 16:22

Właśnie o 18 jesteśmy umówieni na prezentację , na której Pani ma piec z nami bułeczki. Przekonuje mnie to, gdyż można w nim gotować zupy, gotować na parze, zmielić, zrobić koktaile, drinki, przygotować ciasto wszelakie na chleb, bułki, zważyć coś, zrobić sosy. No wszystko można tam prawie zrobić. Chwalą sobie je bardzo młode mamy, które właśnie same robią drożdżówki dla dzieci, pieką chlebek, gotują zupki, zupki krem, gotują dzieciom na parze i własnie sami zdrowiej się odżywiają... Od zawsze o nim marzyłam...

2017-12-16 13:46

Na gwarancji jest dwa lata. Ja mam i polecam. Pozwala się zdrowiej odżywiać Sama robię np. masło czy piekę bułeczki. W razie pytań służę pomoca :)

2017-12-15 23:57

Super tyle funkcji w jednym urządzeniu a ile lat jest gwarancji? Bo często nowe sprzęty sa teraz do gwarancji i po gwarancji przeważnie coś się psuje cena wysoka to minus daj znać jak po prezentacji

2017-12-15 22:22

kurcze pół kredytu bym spałaciła za taką cene haha

2017-12-15 22:10

o jej cena bardzo wysoka. Skoro znajoma taka zadowolona to pewno i ty będziesz. Jeśli znajdziesz chwilkę to proszę odezwij się jutro po pokazie bo bardzo też jestem ciekawa czy to cacko takie super:)

2017-12-15 20:45

Podobno myje się fajnie. Jedyny minus póki co to cena... 5200 zł. :( jutro mówiłam się na prezentację i zobaczymy, czy to cacko takie super. Moja znajoma twierdzi, że to najlepiej wydane pieniądze w jej życiu :)

2017-12-15 15:41

Wow aż tyle funkcji? Nie mam takiego urządzenia, ciekawa jestem jak z myciem , czy nie jest bardziej pracochłonne jak siekanie , czy wyrabianie ciasta ręcznie.