Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Prezent na 40 rocznicę ślubu

Data utworzenia : 2017-12-06 17:23 | Ostatni komentarz 2024-03-31 22:26

Konto usunięte

4147 Odsłony
55 Komentarze

Witajcie dziewczyny, już niebawem moi kochani Rodzice będą obchodzić swoją 40 rocznicę ślubu. Z mężem głowimy się nad jakims fajnym prezentem z tej okazji. Odpadają rzeczy materialne, przedmioty, ponieważ Rodzice wszystko już mają i raczej niczego specjalnego nie potrzebują. Ewentualnie mogłoby byc coś co było by dedykowane soecjalne i dla nich i stanowiłoby miła pamiątkę. Ale co by to mogło być? Zastanawiamy się nad zorganizowaniem dla nich kolacji w super restauracji, ale może Wy coś jeszcze podpowiecie?

Konto usunięte

2017-12-07 05:45

Romantycznym weekend z kolacją w jakimś bardzo eleganckim miejscu. A tak naprawdę dużo zależy co wasi rodzice lubią, jakie mają upodobania i od tego ile zechcecie przeznaczyć funduszy

2017-12-06 21:54

Wszystko zależy jaki budżet macie na to. Fajny pomysł z tym albumem ze zdjęciami ale super też wstawić jakieś teksty tam. Fajnym dodatkiem do jakiegoś prezentu może być gazeta z artykułem o nich że są super parą itd. Gdzieś w internecie wiem że można zamówić.

2017-12-06 21:02

Ja z pewnością zorganizowałabym dla nich wyjazd na weekend . Mogli by odpocząć , pozwiedzać, zrelaksować się . Pamiątką która im pozostanie będą zdjęcia z tego wyjazdu.

2017-12-06 19:36

fajnie byłoby zrobić fotoalbum z ich zdjęciami od początku wspólnego ycia

2017-12-06 18:23

Kolacja super pomysł drzewo genealogiczne też. Może na płycie lub fotoksiążka zdjęcia od początku znajomości rodziców do teraz na płytce można dodać ulubione piosenki rodziców. Jest dużo możliwości na fajny prezent też zależy czym się interesują rodzice i do jakiej kwoty miałby być prezent

2017-12-06 18:21

Restauracja i teatr to takie ponadczasowe wiec zawsze na wszystko pasuje ;))wybrać jakąś fajną z takim fajnym wystrojem. A jeszcze byłaby lepsze taka która wieczorem na dancingi ;)) w moich stronach taka jest. W piątki jest oblegana właśnie przez takie starsze towarzystwo bo też usytuowana jest przy sanatorium A więc to też robi swoje he he ale polecam , fajne. Z prezentów. ...hmmm ja bym poleciła może sesję zdjęciową w plenerze lub studio? I potem jedno najfajniejsze wybrać, wywołać w dużym rozmiarze i jako obraz na ścianę. Albo weekend w jakimś fajnym mieście? Niech sobie pospaceruja i zwiedza coś ;))

2017-12-06 17:47

A moze taka statuetka na rocznice? Wydaje mi sie ze to fajny prezent, badz co badz spedzenie ze soba tylu lat to nie lada wyczyn. Z ta kolacja to nie jest glupi pomysl. Znalezc miejsce w ich ulubionej restauracji, moze maja jakies swoje specjalne miejsce? A moze najpierw wypad do teatru? Dla mnie teatr to bardzo fajny sposob na rozne uroczyste wieczory. A moze fajnym pomyslem jest dac obraz z drzewem geneaologicznym na sciane?