Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Prezent na chrzest dla chłopczyka

Data utworzenia : 2017-12-03 22:42 | Ostatni komentarz 2018-11-20 11:17

Wioletta.Kucharska

1744 Odsłony
28 Komentarze

Hej, może trochę nie na czasie, ale nie wiem jaki prezent jako chrzestna podarować bratankowi. W miarę rozsądną cena, aby była pamiątka.

2017-12-04 09:51

Kika masz pra dziwy talent. Piękna pamiątka, nie tylko na chrzest. Warto o tym pomyśleć

2017-12-04 08:23

Metryczka super sprawa.Ja natomiast swojemu chrześniakowi dałam na pamiątkę biblię z grawerem.Piękna z cudnymi ilustracjami dla dzieci w twardej oprawie, a na okładce na "złotej"blaszce grawer z dedykacją i datą chrztu.Prezenty były rozpakowane na gościnie po chrzcie i powiem szczerze że każdy był zachwycony takim upominkiem.Dla zainteresowanych kupiłam na allegro wystarczy wpisać Biblia z grawerem, jest masa tego...

2017-12-04 07:38

kika piękne te metryczki , świetny, oryginalny pomysł . Na chrzest jako prezent polecam również album na zdjęcia to zawsze rodzicom się przyda

2017-12-04 06:07

Cześć, temat zawsze na czasie bo chrzty są cały rok. Tworzę razem z mężem metryczki oraz plakaty dziecięce https://www.facebook.com/zatrzymaj.moment.metryczki/ Myślę, że byłaby to wspaniała pamiątka dla bratanka i przy okazji ozdoba w wystroju pokoju. Do 6.12 mamy promocję, więc myślę, że warto się zastanowić nad takim prezentem ^^ Gdybyś się zdecydowała, zapraszam do kontaktu ;)