Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Prezent na chrzest dla chłopczyka

Data utworzenia : 2017-12-03 22:42 | Ostatni komentarz 2018-11-20 11:17

Wioletta.Kucharska

1743 Odsłony
28 Komentarze

Hej, może trochę nie na czasie, ale nie wiem jaki prezent jako chrzestna podarować bratankowi. W miarę rozsądną cena, aby była pamiątka.

2018-11-20 11:17

mój synek od chrzestnego dostał zabawkę edukacyjną a chrzestna obdarowała nas głównie w ubranka, ale na sam obrzęd chrztu chrzestna bardzo fajną szatkę zorganizowała w formie koszulki z niebieskim obramowaniem z wyhaftowanym imieniem synka, datą chrztu i datą urodzenia. Szkatułka drewniana fajny pomysł, ale widzę, że to bardziej prezent dla mamy niż chrześniaka ;)

2018-11-19 13:23

Mąż kilka lat temu prócz kasy podarował metryczkę w kształcie ramki wraz z odlewem na rączkę bądź nóżkę dziecka. W następnym roku myślałam podarować metryczkę w formie drewnianej szkatułki na skarby z dzieciństwa. Na zewnątrz ładne pudełko, a w środku wieczka metryczka (zdjęcie, data urodzenia, waga, wzrost, itd). Rodzice mogliby schować do takiego pudełka np. zdjęcia USG, pierwszy smoczek, grzechotkę, itp. No chyba, że tutaj znajdę lepszy pomysł na prezent : )

2018-11-19 10:33

Może taki Aniołek? : https://srebropol.pl/aniol-stroz-z-dzieckiem-pamiatka-chrztu-swietego-6468s-2/

2017-12-27 23:08

Vouher na sesję jak najbardziej <3

2017-12-09 13:00

O faktycznie. Sesja zdjęciowa też jest cudownym pomysłem. Zdjęcia pozostaną z nami na zawsze :)

2017-12-08 16:57

Córka dostała srebrną grzechotkę, bardzo podoba mi się taka srebrna pamiątka, można na nich zrobić grawer, data urodzenia, waga, wzrost. Smoczki też są przeurocze. Fajnym pomysłem też jest zafundowanie sesji zdjęciowej, takiej rodzinnej, z chrzestnymi, kilka ująć, by było na pamiątkę.

2017-12-07 21:00

Ja dawałam chrześnicy pieniążki l i medalik czyli nic nowego nie wymyśliłam :-) ale te metryki też fajna sprawa. Pierwsze Pismo Święte lub Biblia w wersji dla dzieci z dedykacją też będą super pamiątką.

Konto usunięte

2017-12-07 06:42

Pamiątka musi jakaś być ale powinno to być też coś dla dziecka, coś z czego to dziecko będzie szczęśliwe i zadowolone. U mnie przy każdym dziecku chrzestni mieli trochę łatwiej bo chrzest był jak dzieci miały prawie rok