Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Mata interaktywna / edukacyjna

Data utworzenia : 2017-11-19 07:47 | Ostatni komentarz 2017-12-27 22:21

Kinga666

2046 Odsłony
43 Komentarze

Hej dziewczyny. 4grudnia mój syn kończy cztery miesiące, jak wiadomo dwa dni później są mikołajki. Z okazji tych dwóch dni chcielibyśmy z mężem kupić Natanowi jakiś fajny prezent. Wpadłam na pomysł, że dostanie od nas mate interaktywną lub edukacyjną (albo takie 2w1). I tu się zaczynają schodki... Weszłam na allegro a tam ogrom ogłoszeń. Właśnie dlatego zwracam się do Was z pytaniem jakie maty polecacie? Z pewnością nie jedna z Was ma taką w domu. Chodzi mi o coś większego, co pomoże synowi się rozwijać. Cena nie gra tu dużej roli natomiast wolałabym coś do 200zł ponieważ niedługo później są święta.

2017-11-19 14:05

Paulina ja miałam coś w tym stylu dla corki tylko z motywem pieska. Ale to jest małe i jak dziecko się już przewala to nie zbyt się nadaje. Dla tego kupiliśmy większą a z tej małej został nam tylko pałąk z zabawkami...

2017-11-19 11:20

kolezanka kiedyś miała taką http://allegro.pl/fisher-price-muzyczna-mata-rainforest-3w1-l1664-i6948224743.html?reco_id=1e7499c4-cd13-11e7-90e8-246e96849c38&ars_rule_id=201

2017-11-19 10:20

Ja mam matę edukacyjną z Fischer. Największą chyba jaką może być. Dobra też żeby wziąść np na spacer na trawniku rozłożyć jako kocyk, ale jak już dziecko jest bardziej ruchliwe to się ppdwija i przeszkadza w poruszaniu. Ale synek zawsze się fajnie bawił i córki w pokoju na puzzlopiankach... jak dokupywalismy jej mebli to trzy komplety stały się zbędne i wylozylismy nimi kącik małego. Dużo lepiej się mu teraz tam poruszać. A i takie pianki są też przyszlosciowe bardziej. My wylozylismy nimi pokój córce jak kupiliśmy jej łóżko. Wyrazi gdyby z niego spadła. A że lubi chodzić bez butów i skarpetek to też wciąż fajnie się sprawdzaja. Wiem że są zdaje się też takie maty piankowe ale sporo droższe... dołączę zdjęcia. Synek ma narazie takie trochę dziewczęce wzory ale nowe bardziej dla chłopca już zamówione...