Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Pierwsze kredki

Data utworzenia : 2013-10-04 10:37 | Ostatni komentarz 2023-07-25 12:01

Marta1984

10904 Odsłony
96 Komentarze

Dziewczyny co sądzicie o zakupie kredek dla 14 miesięcznego dziecka? Jakie kredki wybrać świecowe czy ołówkowe? Długie czy takie specjalne trójkąciki,które niby łatwiej trzymać w łapce a może kredki w formie klocków?

2017-05-04 16:23

Moona póki co to nie tablica u nas :)))) tylko przygotowane elementy, ale faktycznie może tak wyglądać, dziś i jutro jak dzieci pójdą spać zamierzam wziąć laptop męża i poszukać inspiracji w necie, ale też mam swoje pomysły i w sobotę chciałabym podziałać już.

2017-05-04 16:16

Nam wczoraj też się nudziło, i wpadłam na pomysł aby zmontować taką tablicę zrobiliśmy z tego co znalazłam w domu ale trochę muszę ją zmodyfikować :) Wczoraj sklepy zamknięte i nie mogliśmy nic kupić, a jak byśmy przełożyli montowanie tej tablicy to pewnie nigdy byśmy jej nie skończyli. MAM fajną macie tą tablicę.

2017-05-04 14:24

Moona pokaż tablicę manipulacyjną, mąż stwierdził, że sam zrobi, kupił już mnóstwo zasuwek, zawiasów, guzików, łańcuchy, sznurówki zresztą patrz ile tego. Mam już pomysły na różne domki czy pociąg. Użyje też klocków drewnianych, kubeczkow po ciastolinie

2017-05-04 08:32

Moona, fajny pomysł z kartonem i wodą chyba spróbujemy, bo znowu siedzimy chore na zwolnieniu to i trzeba nudę zabić. U nas najlepiej sprawdziły się kredki świecowe, bo są takie bardziej miękkie niż ołówkowe i Marysi łatwiej było nimi bazgrać, a że efekt większy to i radocha większa. A numerem jeden w tej chwili pozostaje znikopis. Co chwile podchodzi i sobie tam bazgrze, czy stempelki stawia. Kredką świecową potraktowała nam też ścianę w salonie. Aż się zdziwiłam, bo nigdy nie próbowała, wiedziała, że od malowania są kartki. Ale wytłumaczyliśmy jej i póki co nie maluje ścian, oby tak zostało :)

2017-05-03 17:03

Michasia malowanie kredą też fajne zajęcie dla dzieci. Malowanie na bruku, chodniku, tablicy..... dzieci to lubią malować kredą. Fakt te kredki sojowe drogie. Małe dziecko i tak jeszcze nie rozróżnia jakimi maluje kredkami czy lepszymi czy gorszymi, bierze obojętnie jaką w rączkę i maluje, przynajmniej moja Hania, my mamy kredki różne, różniste bo Jula lubi malować i kupuje różne kredki. A najbardziej mała lubi bazgrać flamastrami.... My dziś małej zmontowaliśmy tablicę manipulacyjną, ale miała zajęcie na pół dnia bawiła się odchodziła znów podchodziła i się bawiła. Podobała jej się.

2017-05-03 06:11

A no wlasnie... A na dobra sprawe moge tez kupic krede i bedziemy latem rysowac na podjezdzie ;) Slyszalam juz o takim rozwiazaniu - fajna sprawa, nie ma balaganu, niewiele trzeba, a maluch zadowolony :) Slicznie sie bawi :D Kasia Crayon Rocks sa wlasnie sojowe; ale 16 kredek w woreczku kosztuje 51 zl, plus przesylka... chyba wole isc do Biedry i kupic olowkowe :P

2017-05-03 00:17

Michalina kredki trójkątne widziałam kilka razy w biedronce. Siostrzenica męża co prawda jest starsza ale lubi malować tymi kredkami właśnie z biedronki. Lubi też malować zwykłymi bambino. Kiedyś czytałam, że dla dzieci są dobre kredki sojowe. Jako pierwsze kredki.

2017-05-02 22:00

Ja kupiłam te kredki tylko z tego względu, że Hania ma ćwiczyć rączki ale kamyczki i woreczek spełnią prawie tą samą funkcję co te kredki :) tylko, że nie będą malować. Dokładnie takie ołówkowe trójkątne. Jak będziesz kupować to patrz na to aby miękko i lekko malowały. Zgadza się daję karton ( szary) taki żeby było widać wodne kreski i maluje :) Zajęcie ma ciapanie malowane a że sama woda to nie ma większego sprzątania :)