Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Klocki lego

Data utworzenia : 2017-07-23 06:39 | Ostatni komentarz 2018-06-11 10:49

Konto usunięte

4628 Odsłony
63 Komentarze

Chciałabym się od Was dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat chińskich podróbek klocków lego. Można w tej chwili kupić całą masę tego w super cenach. Zdarza się, że takie zestawy są trzy razy tańsze od oryginalnych klocków. Czy macie jakieś doświadczenia odnośnie takich klocków? Jak wygląda ich jakość wykonania i przede wszystkim czy są bezpieczne dla dzieci?

2017-08-27 20:26

Dokładnie jantez zdecydowanie oryginalne lego.

2017-08-27 13:55

Ja wybrałabym oryginalne. Podobnie jest z podróbkami fishera. Niby podobne, niby fajne, ale różnice widać w jakości. Czasami lepiej dopłacić i kupić coś porządnego. A takie klocki na pewno trochę posłużą dziecku

2017-08-25 23:01

Moj synek ma pare klocków z lego duplo te większe, ma pare z lego oryginalnie i jakies podobne do lego tylko nie z lego i raz baei sie tymi raz tymi klockami...bez roznicy czy to lego uwielbia te klocki na pewno duzo bardziej niz re kolorowe czy drewniane bo takimi tez czasem sie pobawi ale z tych mniejszych to non stoo cos uklada a ma 3,5latla

2017-08-15 23:34

Oryginalne lepsze choć można też dostać podroby które są wręcz identyczne jak oryginalne tyle że trzeba się naszukac. Z tego co wiem to te oryginalne są tak stworzone aby nie było łatwo ich złamać a z podrobami to już różnie bywa więc moim zdaniem oryginalne bezpieczniejsze jednak .

2017-07-31 11:27

ja jestem za oryginalnymi klockami wiadomo że cena jest wysoka ale lepiej dołożyć i kupić oryginalne.

2017-07-31 09:49

Warto zainwestować troszkę więcej i zakupić oryginalne Lego..

2017-07-31 08:17

Z tego co wiem podrabiane klocki lego nie zawsze pasują do siebie albo ciężko się je łączy pamietam jak kiedyś brat dostał i jako dzieci bawiliśmy się. Natomiast była sytuacja ze siostra połknęła mała cześć klocka lego i na wizycie w szpitalu lekarz zadał dość dziwne pytanie otóż czy klocki którymi się bawiła to były oryginalne lego czy podróbki. Otoz te oryginalne maja dodawana specjalna substancje żeby w razie połknięcia były wyraźnie widoczne na zdjęciu rtg. Także ja jestem fanką tych oryginalnych jednak :)