Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Wiele zabaw 1 rzecz:)

Data utworzenia : 2017-07-05 08:20 | Ostatni komentarz 2017-12-20 11:33

Zabusia90

1329 Odsłony
9 Komentarze

hej dziewczyny tak jak w tytule kilka propozycji jak jedną rzeczą bawić się na wiele sposobów np. Balon Możemy odbijać, grać w kolory, balon parzy, berek zbijany, możemy zrobić gniotka wsypać do balona mąkę zawiązać i przyozdobić, dla starszych dmuchanie balona na czas, gra aby balon ni dotknął podłogi Pudełko Możemy zrobić wózek dla lalki, łóżeczko, domek powycinać okna i pomalować, samochód, możemy zrobić scenę do teatrzyku kukiełkowego Koc Z Koca może powstać namiot nakrywając 2 krzesełka, możemy zrobić piknik, 2 osoby dorosłe robią dziecku hamak i bujają , Kawałek materiału Zróbcie pacynkę, zabawa w ciuciubabkę, wycinanki, pod materiał chowamy jakąś rzecz i odgadujemy co to może być

2017-12-20 11:33

Szyłam córce pacynkę ze skarpetki- oczka z guzików, uszka, nosek - zależy jakie zwierzątko sobie zażyczy.

2017-08-06 10:51

Marta nie wiem same przychodzą, czasami szukam inspiracji na internecie dziewczyny te które pilnuję niestety teraz coraz rzadziej też dołożą pomysły od siebie i jest zabawa po pachy :P Stare Gazety możemy wyciąć jakieś zdjęcie czy obrazek podkleić na kartkę z bloku technicznego lub kartonik powycinać na mniejsze kawałki i mamy puzzle taniec na gazecie co troszkę składamy gazetę w mniejszy kawałeczek i kto najdłużej wytrzyma :) Wycinamy litery i dopisujemy słowa albo wycinamy różne wyrazy i próbujemy stworzyć zdanie. możemy złożyć w łódkę albo czapkę malarską Możemy zgnieść lub drzeć , możemy zrobić wydzieranki, Zrobić np wulkan z masy papierowej potrzebujemy klej wikol lub magic rozpuścić w wodzie i namoczyć w nim drobne kawałki gazety i przyklejać do siebie kawałeczki gdy masa wystygnie jest twarda możemy potem pomalować farbami wulkan to najlepiej obkleić butelkę potem wlewamy miksturę aby nasz wulkan nybuchł a raczej aby wylala się z niego lawa jak ktoś będzie zainteresowany to dam przepis na lawę

2017-08-05 17:10

Zabusia skąd Ty bierzesz te pomysły? ;) ja widziałam dźwig i budowle z makaronu spaghetti i słodkich pianek :)

2017-08-04 21:19

świeczka Możemy wziąć kartkę namalować świeczka jakiś obrazek i żeby stał się widoczny musimy pomalować farbami. Doświadczenie ze świeczką wodą i szklanką lub słoikiem na talerz wlewamy wodę zapalamy świeczkę przykrywamy całość szklanką lub słoikiem i po wypaleniu świeczki woda się podniesie.

2017-07-16 22:44

MAM ekstra i fajnie że kolorowe makaroniki :):):)

2017-07-14 14:58

Mu robimy synu sypu, zaraz wezmę butelkę plasikowąi te kolorowe makarony wrzucę do środka

2017-07-08 19:10

MAM polecam się hihihi

2017-07-08 19:09

Zabusia świetne pomysły, mogę Cię przygarnąć ;)