Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Puszczanie dziecku muzyki klasycznej

Data utworzenia : 2016-11-26 02:56 | Ostatni komentarz 2017-01-12 11:32

M.Swierczek94

4250 Odsłony
67 Komentarze

Witam wszystkie mamy co sadzicie o puszczniu 4 miesiecznemu dziecku muzyki klasycznej ? Czy rozwija to umysl dziecka ?

2017-01-12 11:32

Nie znam co prawda "twòrczości" Popka, ale zanim dziecko zrozumie co oni tam w ogóle "śpiewają", podejrzewam że mu się znudzi. Kiedyś ta magiczna moc tej piosenki ustąpi i wtedy będzie doskonały czas by wprowadzić pioseneczki dla dzieci :) Bez spiny. Do muzyki klasycznej wracając - ma ona kojące właściwości; jeśli jest dobrze dobrana - a to, że mamusia takiej muzyki nie lubi wynika raczej z tego, że jej nie słucha i nie zna, nie jest osłuchana. Dziecko osłuchane z klasyką będzie jej chętnie słuchało :)

2017-01-11 10:51

W brzuchu jak jest to podobno już muzyka rozwija dziecko.

2017-01-10 22:18

puszczaliśmy z mężem już w ciązy muzykę klasyczną maluchowi i teraz jest to dla niego jeden ze sposobów na wyciszenie się. dla mnie jest za wcześnie abym stwierdziła, czy ona go w jakiś sposób rozwija ale pewne jest, ze pomaga nam.

2017-01-10 09:16

Zobaczymy, ale skoro się przyzwyczaił to chyba nie bardzo ;p

2017-01-10 08:53

Puszczamy małemu inną muzykę ale tak się nie uspokaja jak przy popku, popek leci tylko wtedy gdy już na prawde inne sposoby nie skutkują. Mam nadzieję że mu to przejdzie ;)

2017-01-09 23:43

dziecko nie dostrzega jeszcze na szczescie wulgaryzmów, bardziej liczy sie raczej rytm:), mój dwulatek uwielbia ostatnio Rosiewicza Chłopcy radarowcy, na youyubie jakos nacisnął, wyskoczyło i teraz wrecz żąda tej piosenki, są rózne gusty:)

2017-01-09 20:45

Rewers to zamiłowanie synka do muzyki nie jest często spotykane. Mój mąż ostatnio był na kursie i córka jego kolegi też "uwielbia" Popka byłam w szoku jak to usłyszałam a córka ma ponad roczek. Możesz spróbować innego rodzaju muzyki a nóż coś podpasuje Twojemu Synkowi i będzie chciał słuchać bardziej "grzecznej" muzyki. :) A jak nie to chociaż innego wykonawcy z mniejszą ilością wulgaryzmów.

2017-01-09 13:32

a spróbuj innych zespołów z tego samego nurtu muzyki.