Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Puzzle piankowe

Data utworzenia : 2013-04-11 17:42 | Ostatni komentarz 2024-02-21 23:09

Proud Mommy

26647 Odsłony
186 Komentarze

Zastanawiam się nad kupnem puzzli piankowych, najlepiej jakichś większych, żeby stworzyć córze dodatkowe miejsce do harców. Jednakże jakiś czas temu poczytałam o nich co nieco i dowiedziałam się, że większość puzzli zawiera szkodliwy formamid. Na allegro sprzedawcy nie podają składu puzzli. Może więc Wy macie jakieś sprawdzone?

2024-02-21 23:09

Przyznam szczerze, że te puzzle wydawały mi się wygodne, ale rzeczywiście jak sobie przypomnę dziecko znajomej to odrywało i podrgryzalo wiecznie obrzeża maty. On miał puzzle literki i też te literki wiecznie były poobrywane. Generalnie niby lepsze niż gola podłoga, ale faktycznie mata w całości jest wygodniejsza.

2024-02-21 21:52

Ja mam puzzle piankowe duże takie. Raz na jakiś czas wkładam do zmywarki i się myją. Kwestia przyzwyczajenia ale nic mi się nie rozchodzi może trafiłam na jakieś porządniejsze 

2024-02-21 19:34

Mężowi podobamy sie te puzzle piankowe z ulicami. Akurat mamy że smyka. Ale nie polecam. Ma je pod matą bo moja taka cienka. Ale będę szukać czegoś w całości i składanego żeby pod tą mate sobie podkładać.

2024-02-21 18:56

Ja miałam mate dość duża ze smyka i dość długo nam służyła jak nie była potrzebna zwijałam ją i chowałam, puzzle się rozchodzą także nie polecam :) 

2024-02-21 14:26

Mata piankowa zdecydowanie. Wiele slyszalam o puzzlach, o tym czyszczeniu tych wszystkich elementów. O zgrozo. Mata wydaje się być super alternatywą 

2023-09-26 13:30

zgadzam się, że mata lepsza niż puzzle. Mnie zawsze z puzzlach przerażało to sprzątanie po nich :D córka dostała jeszcze takie malutkie, każdy w  środku miał wyciągany obrazek. Więc później pół dnia sprzątania. 

2023-09-23 14:13

Ja mam 4 duże puzzle piankowe, które składa się w jedną dużą matę 120x120 cm. Mają grubość 1 cm. Szybko się je rozkłada i składa, są wygodne do czyszczenia, odkurzania, no i nie zajmują dużo miejsca, co jest dla mnie ważne.

2023-09-23 01:16

Jak dla mnie taka mata piankowa w całości jest lepsza niż puzzle. Mieliśmy puzzle i czyszczenie ich było dla mnie dość uciążliwe. Matę w całości łatwiej utrzymać w czystości  i do odkurzania dużo szybciej się ją zwija.