Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

jaka zabawka dla roczniaka?

Data utworzenia : 2016-01-14 16:02 | Ostatni komentarz 2016-05-10 14:34

alutka2223

2540 Odsłony
19 Komentarze

Witam drogie Mamy :-) Chciałabym się dowiedzieć jakimi zabawkami najlepiej zabawiły się Wasze dzieci gdy miały ok roku?...Na rynku jest tyle zabawek,że nie wiadomo co wybrać...Moja córeczka za jakiś czas skończy roczek i mamy zamiar kupić jej coś fajnego, a nie mamy pomysłu..

2016-05-10 14:34

Drogie Mamy, aby zachować przejrzystość na forum, zapraszamy do istniejących wątków o tej tematyce: http://lovi.pl/pl/forum/12/4438 http://lovi.pl/pl/forum/13/3836/1 Ten wątek zamykamy. Dziękujemy wszystkim za wypowiedzi :)

2016-05-05 19:06

Trzeba wyczuć co dziecku odpowiada i później iść w tym kierunku czy mają być głośne czy ciche. :)

2016-05-04 21:46

To fakt nie kazde dziecko lubi glosne zabawki, syn mojej kuzynki na grajace zabawki reagowal placxem bo ich sie poprostu bal, mojego mlodszego synka jak narazie nie ruszaja glosne zabawki lubi je.

2016-05-04 18:08

Maluchom podobają się zabawki takie które są przede wszystkim kolorowe, niektóre dzieci lubią też takie które robią wokół siebie dużo szumu i są głośne. :) Ale to nie wszystkie. U dzieci jak i u dorosłych są gusty i guściki. A zakazane owoce zawsze smakują najbardziej, bo skoro czegoś nie można to musi być COŚ fantastycznego przecież. :)

2016-05-04 16:00

Mój synek ma prawie 13 miesięcy. Jego ulubione zabawki to: * jeździk (tylko wiadomo, że muszę go wozić:)); * samochody i mniejsze i te spore. Głównie kręci kółkami, albo trzyma na nich rączkę i jeździ po domu; * interaktywny piesek. Tak poza tym to mój synek potrzebuje towarzystwa do zabaw. Jeżeli poświęcam mu czas to bawi się wszystkim co jest pod ręką. Są też ,,zakazane owoce", które uwielbia. Otwiera szafki, chce wyciągać z nich zawartość; odsuwa szuflady; ciągnie za firanki; wchodzi na stół; chętnie siedzi w łazience przy wiaderku od mopa czy lgnie do sedesu itd. Lubi się też bawić gazetą, kuchennymi garnkami itd. Pamiętajmy też, że nie ma uniwersalnych zabawek dla roczniaka Każde dziecko jest inne i lubi co innego. :)

2016-04-13 10:44

Bo dzieci mają swój styl i gust :) Nie zawsze to co podoba się nam spodoba się naszemu dziecku. Dzieci patrzą na kolorystykę i po prostu jak im się coś podoba będą się tym bawić. :)

2016-04-13 09:33

Ja dla swojego dziecka zabawki kupuje takie jakie córka sama sobie wybierze. Idę z nią do sklepu i pokazuje jej różne rzeczy. Jest wiele zabawek na które nawet nie zwróci uwagi mimo że wydają się takie super. Natomiast tr zabawki które spodobają się jej od samego początku są jej ulubionymi

2016-03-25 08:18

Poszukaj porad na blogach