Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

instrumenty i rysowanie - zabawy dla dziecka 9 mies.

Data utworzenia : 2015-07-18 20:32 | Ostatni komentarz 2015-08-13 23:34

Kasia

2124 Odsłony
10 Komentarze

Witam. jakie zabawki polecicie dla 9 miesięczniaka? moja niunia ma różne gryzaki, grzechotki, książeczki kapielowe, przytulanki, szeleszczące zabawki, gumowe piszczki.słyszałam że w tym wieku dzieci juz moga powoli zaczynac rysować farbkami oraz bawic się zabawkowymi instrumentami ale sama nie wiem... jakie najlepsze zabawki dla rozwoju w tym wieku?

2015-07-19 07:50

A może jakieś klocki lub puzzle. Są takie puzzle specjalne dla takich małych dzieci. Napewno by sobie układał:) takie pianinka też dobra sprawa. Moja chrześniaczka ma taki traktorek z przyczepą (traktorek dziewczynka hehe ale cieszy się z niego jak niejeden chłopak), na przyczepie siedzą zwierzątka i jak naciśnie na któreś to pierwsze jest opowiadanie co to zwierzątko robi, gdzie mieszka a później jaki odgłos oddaje. Też super. super też są cymbałki.. taka tania i prosta zabawka :) (pisze o nich bo težje ma moja chrześniaczka i potrafi tą pałeczką w nie uderzać z dobre 15minut, tak jej się podoba)

2015-07-19 06:46

ja bym ci poleciła zabawki, które wydają dźwięki zwierzątek, na 9 miesięcy dzieci już potrafią naśladować niektóre zwierzaczki., aktóre jeszcze nie umieją to z takimi zabawkami szybko się uczą no i mają przy tym niezłą zabawę. Są też takie pianinka, które mają i klawisze i zwierzątka, więc to jest takie dwa w jednym. Stoliczki edukacyjne to też super sprawa, bo przy nim dziecko rozwija słuch, mowę, a nawet motorykę. Rozejrzała bym się za czymś takim, bo to nie kosztuje dużo, a dziecko ma wiele korzyści z takiej zabawki. A do rysowania, bądź malowania polecam farbki do malowania palcami, wiadomo takie dziecko, nie utrzyma w ręku kredki czy pędzla, a paluszkiem zawsze może coś nabaźgrać, oczywiście z naszą pomocą. Tak więc przydadzą się jakieś stare ubranka, których Ci żal nie będzie wyrzucić, bo nektóre kolory nie chcą się sprać