Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Bańki mydlane

Data utworzenia : 2013-03-14 21:08 | Ostatni komentarz 2021-05-05 19:11

Iwona

15400 Odsłony
129 Komentarze

Każdy maluch jest zainteresowany puszczaniem baniek mydlanych, uwielbiają je gonić i łapać. To świetna zabawa dla tych młodszych i starszych dzieciaczków. Jak zrobić bańki mydlane? Jakieś sprawdzone sposoby? Co można wykorzystać do puszczania baniek ?

2014-04-03 09:57

Bardzo fajne są bańki mydlane Tuban. Kurcze gdyby nie cena,to bym je kupiła od razu (90 zł za 5l). Sąsiadka je ma i nie raz widziałam jak bawią się nimi z dziećmi. Do płynu dołączony jest sznurek do wielkich baniek,obręcz do baniek tutaj można podejrzeć jak to wygląda http://www.youtube.com/watch?v=Yv9u2wp7zEM

2014-04-02 15:53

my kupiliśmy ostatnio dla małej bańki które są na baterię a na macza się je w tym płynie fajna sprawa bo od razu mnóstwo banek się robi chyba każde dziecko uwielbia bańki

2014-04-02 15:12

dobry patent na bańki jest poniżej w postach z płynem wodą i cukrem jedyny minus to taki ze podłoga się lepi, dlatego takie rozwiazanie to tylko na spacerach;) do domu lepiej kupić te za 1zł;)

2014-04-02 14:40

do puszczania baniek dobry jest dziecięcy płyn do kąpieli bo się pieni dobrze, albo płyn do naczyń, bańki można robić słomka ja czasem wykorzystywałam kapsle z butelek tymbarka te z oczkiem. A najlepsze rozwiązanie kupic bańki mydlane i nie wyrzucac pustych opakowań, sam płyn jako uzupełnienie tez nie jest drogi. Moja Gabi szaleje za tymi bańkami biega i wszystkie przebija:)

2014-01-15 10:14

Uważam że jest to świetna zabawa zarówno dla zupełnie małego dziecka jak i starszego. Mój 13 latek jeszcze 3 lata temu z chęcia się zabawiał bańkami:)

2014-01-11 13:13

Jak mała zobaczy bańki to jest jeden wielki pisk radości. My bańki kupiliśmy przy okazji sesji ślubnej, półtora roku temu. Zużyliśmy może 1/4 do tej pory.

2013-09-06 16:56

mała uwielbia bańki puszczamy je przy kąpieli albo zabieramy na podwórko

2013-08-06 20:40

Na dzień dziecka kupiliśmy małej betoniarkę która się kręci i podczas tego wypuszcza mnustwo małych banieczek ;) jednak tak jak pisze M.Theodosiou płyn musi być taki sam jaki był w zestawie buuble cos tam a ciezko go jest dostać kupiłam już kilka rodzajów płynu jednak nie ma superowego efektu, jedyne co mogę podpowiedzieć to pomagają mega naładowane akumulatorki jak tylko spadnie ich wartość naładowania z baniek nici.