Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Gry edukacyjne (komputerowe) dla 7 latka - Tak/Nie

Data utworzenia : 2015-02-09 14:33 | Ostatni komentarz 2024-04-16 21:28

Konto usunięte

5475 Odsłony
105 Komentarze

Co myślicie na temat gier komputerowych z tym, że chodzi mi o gry stricte edukacyjne. Znajoma kupiła ostatnio dla swoich dzieci i powiem Wam, ze zrobił ten program na mnie wrażenie jest dopasowany do pory roku, ale również kolejne poziomy rosną stopniowo więc dziecko coraz bardziej musi myśleć jest dużo elementów które potem przydadzą się w życiu jakieś sylwetki ptaków czy flagi. O ile pamięć mnie nie myli to program z serii Lato/Jesień/Zima/Wiosna od Akademia Umysłu JUNIOR fajny też był moment jak gra się wyłącza i program "zleca" dziecku ćwiczenia ruchowe, więc maluchy myślą, że muszą naśladować pajacyka, zeby program znowu zaskoczył i w ten sposób kilka chwil dość intensywnie ruszają się przed ekranem.

2023-05-22 10:28

To prawda zaufanie , zaufaniem ale kontrole trzeba mieć ;) 

Patrycja to fajna ta aplikacja :)

2023-05-21 13:00

Mnie tylko martwi jakie problemy z kręgosłupem (zwłaszcza z odcinkiem szyjnym)  mogą mieć dzieciaki, które od małego korzystają z tabletów i telefonów. Przez wiele godzin siedzą z głową w dół i zgarbione. 

2023-05-19 12:17

zwłaszcza w necie;( a dzieci jednak naiwne;(

2023-05-19 10:44

Dokładnie :) Zaufanie zaufaniem :) Ale prócz tej kontroli można ustawić ,że dziecko może np. w ciągu dnia przez pół godziny grać i po tym czasie automatycznie jej się zablokuje możliwość grania ;) No i jednak mamy kontrolę gdzie się dziecko znajduje ,a w tych czasach wiadomo ,że każdy rodzić się martwi bo tyle wariatów na świecie. Mam córkę w takim wieku, że jednak ta kontrola jest potrzebna :)

2023-05-16 15:27

Aniss zaufanie zaufaniem, ale moim zdaniem kontrola musi być. 

2023-05-11 14:41

wiecie co  fajnie ż eo tym piszecie pamietam jak kiedyś rozmawiałam ze znajomą na temat właśnie dzieci z telefonem i zaczełam rozmawiac o takich aplikacjach;) to usłyszałam ze nie mam zaufania do dziecka ;/ a dwa ze moge bardzo szybko stracić zaufanie córki 

2023-05-11 13:44 | Post edytowany:2023-05-11 13:56

Mamy tą kontrolę rodzicielską :) Bardzo fajna sprawa:) Gdy córka chce ściągnąć jakaś grę to od razu przychodzi na nasz telefon informacja i musimy wyrazić zgodę :) Możemy ustawić ,że córka ma tylko godzinę by korzystać i po tej godzinie nic nie zrobi prócz połączeń. Ma zablokowany np. YouTube i może korzystać tylko YouTube kids :) 

Możemy nawet kontrolować gdzie w danej chwili przebywa ,mimo ,że narazie nie wychodzi nigdzie sama :) 

Ogólnie jesteśmy zadowoleni i polecam :) U mnie córka ma telefon ,bo chodzi już do podstawówki :) Ale właśnie ma takie ograniczenia :) 

 

Aplikacja to family link :)

2023-05-11 13:03

Ann a jak się nazywa taka aplikacja?