Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Gry edukacyjne (komputerowe) dla 7 latka - Tak/Nie

Data utworzenia : 2015-02-09 14:33 | Ostatni komentarz 2024-04-16 21:28

Konto usunięte

5457 Odsłony
105 Komentarze

Co myślicie na temat gier komputerowych z tym, że chodzi mi o gry stricte edukacyjne. Znajoma kupiła ostatnio dla swoich dzieci i powiem Wam, ze zrobił ten program na mnie wrażenie jest dopasowany do pory roku, ale również kolejne poziomy rosną stopniowo więc dziecko coraz bardziej musi myśleć jest dużo elementów które potem przydadzą się w życiu jakieś sylwetki ptaków czy flagi. O ile pamięć mnie nie myli to program z serii Lato/Jesień/Zima/Wiosna od Akademia Umysłu JUNIOR fajny też był moment jak gra się wyłącza i program "zleca" dziecku ćwiczenia ruchowe, więc maluchy myślą, że muszą naśladować pajacyka, zeby program znowu zaskoczył i w ten sposób kilka chwil dość intensywnie ruszają się przed ekranem.

2024-04-16 21:28

Mnie telewizor bardzo drażni. Teraz chyba kupimy małe radio, żeby coś czasem leciało w tle, bo ja bardzo lubię muzykę, lubię śpiewać i tańczyć :) W telewizji nie ma dla mnie sensownych kanałów. Jedynie co to czasem z mężem obejrzymy jakiś film serial na Netflix, takie nasze leniwe wieczory jak dzieci śpią.

2024-04-07 12:20

Anetka, to ja po pracy miałam to samo. Byłam tak przebodźcowana, że drażnił mnie tv i wszystko co wydawało dźwięki. Teraz na macierzyńskim lubię rano obejrzeć tv śniadaniową i wieczorem jakieś programy. W ciągu dnia też wyłączam, bo nie ma nic co by mnie tam zainteresowało.

2024-04-07 05:46

Historia z tv mnie rozbawiła:) przed ciążą po powrocie z pracy nie włączałam tv do późnego wieczora, byłam nadto przebodźcowana i potrzebowałam ciszy i zebrania własnych myśli. Od czasu ciąży włączam tv głównie do muzyki. Glosne, jazgotliwe reklamy niesamowicie irytują. Mąż zaczął robić podobnie, co mnie ogromnie Cieszy, że tv nie jest w domu tłem 

2024-04-05 20:22

to mój chłop też mamuskajanaijulkli zostawił telefon w CCC :D 

przymierzał buty i mu wypadł, naszukał się w dwóch galeriach bo nie wiedzieliśmy w której wypadł. Ja dzwoniłam jak głupia i babka nie odebrała, a telefon miała przy kasie 

2024-04-03 20:06 | Post edytowany:2024-04-03 20:07

U mnie telewizor przez cały dzień jest wyłączony za to mąż pierwsze co robi po przyjściu z pracy to go włącza ale nie ogląda tylko tak gada ten telewizor sam do siebie mąż robi to tak automatycznie że ostatnio on włączył poszedł do kuchni a ja wyłączyłam on dopiero zjadł coś tam się z małym pobawił i mówi o a czemu ten telewizor się nie włączył hahaha 

2024-04-03 19:39

Z telefonem to ja mam tak często w obecnej chwili;)

Kiedyś się zorientowalam w sklepie kiedy o coś chciałam zapytać męża;) ale jaka szczęśliwa jaki spokój;) hehe 

2024-03-31 23:42

Ja kiedyś w ccc zostawiłam przy kasie. I się nie zorientowałam. Coś mnie tknęło by kupić jeszcze jedna parę butów na promocji

 Patrzę a przy kasie ekspedientka ma podobny tel do mojego ;) I wtedy się zorientowałam, że to mój 

2024-03-11 14:22

Też miałam z tym problem w ciąży. Raz zapomniałam telefonu z pracy. Na dodatek zostawiłam go podłączonego do ładowarki a był to piątek. Musiałam kombinować klucze do pracy i wracać się, bo bateria w telefonie nie przeżyłaby takiego kilkudniowego ładowania.