Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Zabawy z dzieckiem, które się jeszcze nie narodziło :)

Data utworzenia : 2014-09-22 15:22 | Ostatni komentarz 2018-02-06 11:44

Tosiuleczka

3058 Odsłony
13 Komentarze

Witajcie, Przeszukałam wszystkie wątki nt zabawy i nie znalazłam takiego: często bawię się z moim synkiem, który jest jeszcze u mnie w brzuchu i chciałabym wiedzieć czy Wy również to robicie? nasze zabawy: - głaskanko: głaszczę Piotrusia a on zazwyczaj przesuwa nóżką lub rączką po moim brzuszku, - puk puk: delikatnie pukam palcem w brzuch a mój synek odpowiada kopniakiem :) - tuli tuli : obejmuję swój brzuch z czułością i delikatnie poruszam się na boki: a synek zawsze odpowiada, wierzganiem, kopniakami lub przeciąganiem się :-) To po prostu wspaniałe uczucie :)

2018-02-06 11:44

Chyba każda mamuska to robi ;) ja tez delikatnie pukam brzuszka i dzidzia sie odzywa ;) fajnie poczuć taki kontakt z maluchem. Zawsze duzo mowilam do brzuszka i czytalam ksiazki. Opowiadalam rozne historyjki ;) zawsze to nawiazywanie wiezi z malyszkiem. Tak uwazam.

2015-06-27 09:16

ja oprócz dotykowych elementów dużo mówię do dzieciątka i śpiewam, wtedy bardziej odczuwam ruchy

2015-06-26 12:00

mówienie do brzuszka, głaskanie, przytulanie, ciepełko żeby dzidziuś czuł :)

2015-01-04 18:00

Oj pamiętam jak Moj M któregoś wieczoru przytulil się do mojego juz dość dużego brzuszna i zaczol corci opowiadać jak ja kocha i nie może się doczekać kiedy będzie z nami a ta tak kopla ze cala jej stopa wystawała ponad powierzchnie brzucha o on był i zaskoczony i zachwycony i dumny tego jego spojrzenia nigdy nie zapomnę

2015-01-03 23:13

Niesamowicie się to wszystko czyta :) Już nie mogę się doczekać :)

2014-12-22 09:54

Głaskanie jest super i często to nasz pierwszy odruch po przebudzeniu, czy jak chcemy porozmawiać z maluszkiem. Ale z tego co wiem, zabronione jest głaskanie brzuszka w ciąży kiedy jest ona zabroniona, ponieważ może wywołać przedwczesne skurcze.

2014-12-21 20:05

dzieci tak odpowiadają w brzuszku :) mój jeszcze na światłoreagował...jak słońce poświeciło czy latarkę sie przyłozyło do brzuszka to mały kopał w ddane miejsce :)

2014-12-20 16:17

U mnie na pierwszym miejscu było głaskanie brzuszka, z czasem zaczęłam spiewać kołysanki. Mąż dużo mówił do brzuszka, głaskał i przytulał.