Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Czy skoczki są szkodliwe dla dzieci?

Data utworzenia : 2014-08-06 10:44 | Ostatni komentarz 2017-12-28 09:10

Angie

82741 Odsłony
41 Komentarze

Mam do Pani jako eksperta w dziecinie m.in rozwoju ruchowego niemowląt pytanie o wpływ skoczków na rozwój i zdrowie dzieci. Jak jest Pani opinia na ten temat? Czy warto i ewentualnie kiedy, przez jaki ores i jak często korzystać z takiego urządzenia. Producenci zalecają je od szóstego mca, jednak każde dziecko rozwija się inaczej, a raczej w róźnym tempie i być może nie warto sugerować się osiągnięciem wieku a umiejętnościami, jakie posiada dziecko? Czym kierować się przy wyborze skoczka wg Pani? Czy lepszy jest z takim podestem? Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie dla potencjalnego wyboru? Bardzo proszę o Pani opinię, ponieważ zdania na temat wpływu na zdrowie ( głównie stawy i kręgosłup) skoczków są podzielone i tylko opinia eksperta może mnie przekonać do zakupu bądź rezygnacji :). Mój syn za kilka dni skończy 7 mcy, posadzony siedzi przez chwilę z wyprostowanymi plecami. W tym urządzeniu upatruję alternatywę dla częstego noszenia na rękach, szczegolnie w kuchni, gdzie synek mógłby być z dala od niebezpiecznej kuchenki.

2014-08-06 12:49

Angie już istnieje temat o skoczkach : http://lovi.pl/pl/forum/13/652/1