Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

"Zabawki" lepsze niż ZABAWKI ?

Data utworzenia : 2014-07-01 16:02 | Ostatni komentarz 2018-07-09 13:33

MonikaMiazio

10251 Odsłony
89 Komentarze

Rodzice dobrze wiecie, że są przedmioty, które zainteresują nasze Szkraby bardziej niż najdroższa zabawka :) Oto kilka z nich: ZIEMIA najlepiej taka z doniczek z kwiatkami.. oczywiście przydałoby się by była mokra :) BUTY - a może tą sznurówkę da się wyciągnąć, a na podeszwie będzie jakiś ciekawy wbity kamyk KLAMERKI najlepiej te o różnych kształtach i kolorach Łopatki do mieszania, trzepaczki do ubijania, łyżki drewniane - wszelakie AKCESORIA KUCHENNE zainteresują każdego dzieciaka. SZNURKI, KABLE, KABELKI.. nic lepiej nie smakuje niż rzucie sznureczka od czapki, kurtki.. KLUCZYKI najlepiej PĘK KLUCZY z BRELOKAMI... tak wiem, skupisko bakterii.. ale nie chowamy dziecka pod kloszem.. TELEFONY, LAPTOP, TV wszystko co świeci rusza się i zmienia kolory AUTO ale to "prawdziwe" PIES najlepiej jak śpi a uszy ma szarpane ogon wyciągnięty i paluszki w oczkach. TATUŚ najlepszy przyjaciel i zabawka w jednym ! A Wasze pociechy jakie mają ulubione "bezcenne zabawki" ??

2018-07-09 13:33

Jako pierwszy rowerek dla dziecka, warto pomyśleć o rowerku biegowym, sa one teraz bardzo popularne. Po za tym po takim biegowym rowerku dziecko szybciej uczy się jeździc na normalnym. Zauważyłam, ze tutaj http://www.millymally.pl/pl/oferta/produkty/c/1/9/rowerki-biegowe.html mają ich spory wybór. Jeżeli ma być to pierwszy zakup rowerka to tylko biegowy.

2018-06-22 23:06

U nas króluja spinki do prania. Poszlam powiesić pranie na dwór pierwsze w sezonie a tu bach polowa porozdwajana. Teraz leżą sobie wysoko zeby maly nie mial dostępu. Gołębie - jak jedziemy do tesci to maly nie wychodzi z golebnika. Ostatnio zbił jajeczka od najlepszej pary, widzialam ze w teściu sie az zagotowalo noo ale nic nie powiedzial. I kartony, koszyki, miski, wszystko w co mozna wejsc i usiasc.

2018-06-19 10:26

U nas psy rządzą ;) Jak tylko jakiegokolwiek widzi, od razu zafascynowana. I dlatego teraz mamy już swojego psa i okazało się, że wcale nie jest zabawką, ale raczej przyjacielem do zabawy. Mała wie, że wychodzimy z nim na spacery, chodzimy do psiego fryzjera (polecam w Poznaniu http://www.vadera.com.pl ) i że piesek też musi odpocząć. Delikatnie go głaszcze i mlaska, żeby do niej przyszedł ;)

2017-07-18 14:24

Moja córka uwielbia wszelakie kamyczki. Tak długo bawiła się garnkami z kuchni, że w końcu babcia zakupiła specjalnie dla niej plastikowe garnuszki. No i uwielbia zwierzęta, niestety na razie nie rozumie, że nie powinna ich szarpać, nie przeszkadza jej, że ją np kot podrapie, zaraz do niego biegnie znowu się bawić. Jest rownież bardzo muzykalna. Nieważne czym gra, ważne co, więc w ruch idą paluszki, zabawkowe pokrywki :)

2017-07-06 16:39

My kolorów nauczyliśmy się na farbach plakatowych przy malowaniu ;) każdy sposób dobry. Co do zabawek to u mnie sa wyciągane garnki, ryż w torebkach do nich , duża łyżka drewniana i gotujemy zupkę ;) a potem jest mamusiu spróbuj czy soli i pieprzu dosyć, a może cukru ?

Konto usunięte

2017-07-03 12:37

Jesli o mnie chodzi to staram sie kupować dziecku tylko te mądre zabawki :)

2015-11-12 18:04

Moj synek dopiero nauczyl sie kolorow w przedszkolu wczesniej dla niego wszystko bylo zolte. Liczyc nauczylismy sie wchodzac po schodach. Ale z nicmi tez fajna zabawa tylko moj synek chcialby wszystkie poodwijac :-)

2015-11-12 09:30

A my się ostatnio bawiliśmy niciami do szycia :-))) mam takie kolorowe nici, ok 50szt, nowe, jeszcze nie rozwijane.Synek lubi je wyciągać, ostatnio bawił się nimi codziennie, dzięki nimi nauczył się kolorów. Podaj mi jakąś nić i mówi np żółty, zielony, niebieski, ita, albo ja się go pytam jaki to kolor a on odpowiada :-))) na prawdę fajna zabawa. Uczymy się też liczyć i je układać Na takie nici trzeba też uważać żeby się nie rozwinęły, ale mam na to sposób :-))) wystarczy zwykłym klejem przykleić końcówki do całości nici a końcówki zaznaczyć np markerem, żeby było wiadomo, gdzie jest początek a potem jak chce się jakiejś użyć to po prostu odcinam i używam do szycia :-))) Dzięki przyklejonym końcówką nici się nie rozwiną i dziecko nie zrobi sobie krzywdy