Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Sala zabaw dla dzieci

Data utworzenia : 2013-10-29 15:27 | Ostatni komentarz 2023-02-28 22:36

mamabasia

7413 Odsłony
76 Komentarze

Co myślicie na temat sal zabaw dla dzieci ? chciałabym się tam wybrać z córeczką, miała by kontakt z innymi dziećmi

2023-02-28 22:36

Dzieci w grupie lubią bawić się I dość szybko nawiązują kontakt. Co do urodzin organizowanych na salach zabaw to prawda , że teraz jest taka moda .. co prawda tanie nie jest ale dzieci świetnie bawią się ;)

2023-02-27 15:19

zawsze jakąś zabawę sobie wymyślą jak to dzieciaki :)

2023-02-27 07:24

Korzystanie z sal zabaw i innych tego typu atrakcji dla dzieci może być dobrym pomysłem, jeśli zapewnione są odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny. Przed skorzystaniem z takiej atrakcji warto dokładnie zapoznać się z regulaminem, zasadami bezpieczeństwa i ocenić stan urządzeń. Warto też zadbać o to, aby dzieci były pod opieką dorosłych podczas zabawy, szczególnie w przypadku młodszych dzieci.

https://pieknygdansk.pl/czy-warto-odwiedzac-sale-zabaw-dla-dzieci/

Na stronie jest kilka plusów tego typu miejsc :) 

2022-09-08 10:53

myśle ze znajdzie tam jakiś dobry kontakt z innymi

2022-08-20 08:26

Dzieci myśle ze się dogadają 

2022-08-17 22:22

Właśnie jedziemy w weekend z starszą córką a młodsza zostaje z tatą. Jesteśmy umówione z młodszą koleżanką która jest bardzo skryta i nieufna w stosunku do innych dzieci a przede wszystkim w obcym miejscu i jest nierozlaczna z mamą. Mam nadzieję że moja córka chętnie pomoże wydrążyć koleżankę i będą sie razem super bawić tak jak w domu. 

2022-08-05 18:45

Super forma spędzania czasu razem. Zależy też w jakim wieku jest Twoja córeczka, ale na pewno znajdzie się coś w takim miejscu dla każdego malucha :)

2022-08-03 23:19

Wyprawianie urodzin w takiej sali zabaw jest po prostu wygodne, bo rodzic nie musi sprzątać nie musisz zbyt wiele przygotowywać, i co najważniejsze dzieci tam nigdy się nie nudzą a ja np. kiedyś robiłam synowi urodziny w domu bo byłam pan Demia i zamknęli nam sale zabaw, to te dzieci nie wiedziały co mają ze soba zrobic. Mimo że mamy duży dom i Wymyśliłam im fajną zabawę w szukanie skarbów, to jak ją skończyli już nie mieli własnych pomysłów. Moje dzieci wszystkie urodzone zimą więc to też jest utrudnienie bo takiE Zabawy w domu ciężko zorganizować Zwłaszcza jeśli się ma mało miejsca to nawet w chowanego czasem ciężko się pobawić z taką ilością dzieci. A gdyby urodziny były latem to nie miałabym się czym przejmować bo dzieci biegały po podwórku a jednak ta pora roku to bardzo duży dyskomfort