Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Szalone Zabawy W Kuchni ;D ;D ;D

Data utworzenia : 2013-10-17 14:02 | Ostatni komentarz 2018-02-11 20:55

Dorota-1991

4168 Odsłony
22 Komentarze

Czy gotujecie razem ze swoimi pociechami ? ? ? My z córcią bardzo często razem pichcimy :) oczywiście niunia warzywa i owoce kroi swoim nożykiem plastikowym lubi bardzo rozwalać mąkę jak mama robi ciasto :) no i te wszystkie miski plastikowe i kubki po całej kuchni latają jak coś gotujemy :)

2013-10-19 11:34

dariolka195 jestem tego samego zdania . Gdy mój syn podrośnie na pewno w taki sposob bede spedzala z nim czas :)

2013-10-19 10:44

Największą radość mojej córce sprawia wykrawanie ciasteczek foremkami. Również wałkowanie ciasta i napełnianie foremek ciastem na muffiny:) Dziecko przez taką zabawę uczy się,poznaje różne struktury.A przygotowując samemu posiłek chętniej go zje.

2013-10-18 23:07

Jedzenie poprzez zabawę może być bardzo pomocne dla niejadków ale też bardzo inspirujące znam kilka przepisów które sprawią że maluchy zjedzą jedzenie z całego talerza :) Bardzo ważne jest by danie było kolorowe cały talerz na przykład warzyw mojej córci układam od góry ugotowane brokuły jako włosy Krążki marchewek układam jako oczy , nosek robię z ziemniaczków bardziej to puree i buzia z piersi kurczaka malutka się bawi przestawia warzywa no i w tym czasie wsuwa jedzonko :)

2013-10-18 12:07

To inny wątek także ja ten bym podtrzymała :) Mój Kacpi jest za mały na razie ale jak opiekowałam sie przyszłej szwagierki dziecmi jedna rok druga 5 lat , to swietnie sie w kuchni bawilysmy . Naleśniki , jajecznica ( bardzo 5 letnia lubila roztrzepywac jajeczka) Mieszkanie maja polaczone z kuchnia takze wciaz szalałyśmy w kuchni . Najpierw wspolnie przygotowane sniadanie ( smieszne kanapki) potem przygotowania do obiadu . Specjalna obieraczka Agata ( 5 l) obierala marchewki itp a Pati roczna jej podawała :) Bardzo fajny pomysł na spedzenie czasu

2013-10-17 22:04

Zabawki to co innego troszkę niż konfrontacja z prawdziwym jedzeniem i zapachami no ale ok ;)

2013-10-17 15:37

http://lovi.pl/pl/forum/12/1304