Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Wypożyczalnia zabawek

Data utworzenia : 2013-09-23 16:45 | Ostatni komentarz 2014-02-24 16:47

Marta1984

5277 Odsłony
16 Komentarze

http://planetazabawy.pl/zabawki/ Jest w sieci serwis oferujący wypożyczenie wybranych zabawek (4/6/8) na okres 2 miesięcy. Zabawki dostarczają kurierem za darmo do domu. Jeśli dziecku spodoba się zabawka to można ją kupić w promocyjnej cenie. Katalog na stronce fajny- zabawki pogrupowane ze względu na wiek i producenta. Z jednej strony te pakiety trochę drogie ale z drugiej strony można w ten sposób przetestować daną zabawkę, no i dziecko ma duże urozmaicenie. Na pewno jest to konkurencyjne w stosunku do kupowania ciągle nowych zabawek dziecku. Spotkałyście się już z czymś takim? Co sądzicie, warto skorzystać z takiej oferty?

2013-09-27 09:51

My akurat niestety nie mamy po kim odziedziczyć zabawek ani z kim się wymienić dlatego taka wypożyczalnia może i zdałaby egzamin ale pod warunkiem niższych cen. No i wolałabym jednak stacjonarną żebym mogła sama ocenić zabawki, które ewentualnie bym wypożyczyła.

2013-09-26 22:17

Ja też kupuje dużo zabawek używanych można kupić markowe zabawki za grosze i nie zniszczone

2013-09-25 22:35

Też pierwsze słyszę o czymś takim. Pomysł ciekawy, ale w naszym przypadku bardziej sprawdza się zakup używanych zabawek. Myślę że to jest lepsze rozwiązanie ponieważ z zabawką może się różnie wydażyć, a tak jeśli mam na własność to przynajmnoej mam pewność że jak coś się stanie to nie poniosę żadnych konsekwencji. Bardziej atrakcyjną opcją jest wymienianie się zabawkami wśród znajomych dzieci.

2013-09-25 08:33

dla mnie ten pomysł się nie podoba wolę jak mamy zabawkę na własność a te z których wyrasta córeczka chowamy dla następnego dziecka albo pożyczamy komuś z rodziny

2013-09-24 19:39

Przyznaję, że się z tym nie spotkałam i pewnie nawet nie wiedziałabym, że coś takiego istnieje, gdyby nie ten wątek :P Pomysł niegłupi, ale ceny faktycznie odstraszają, zwłaszcza że można kupić używane taniej lub za tę samą cenę - tak jak piszą dziewczyny.

2013-09-24 12:08

Moze i fajny jest to pomysł dla ludzi którzy nie mają potem co zrobić z takimi zabawkami, ja podobnie jak Samanta wolałabym kupić używaną zabawkę niżeli pożyczyć za te same pieniądze, nigdy nie wiadomo co się może z nią stać, czy sie popsuje czy zgubi na spacerze. My również nie mamy zbyt wielu zabawek głównie górują pluszaki i klocki ostatnio ;) kiedy widzę, że mała niektórymi zabawkami bawi się mniej biore je na wycieczkę do babci i tam już zostają;)

2013-09-24 07:45

Dokładnie, jest to fajna opcja jeśli rodzice kupują dziecku dużo zabawek. Nasz syn nie ma zbyt wielu zabawek bo widzę, że bardzo szybko z nich wyrasta i nie ma co z tym później zrobić. Poza tym dziecko łatwo rozbałaganić, wolę żeby synek miał kilka naprawdę fajnych rzeczy niż całe pudła plastikowych badziewiaków na 5 minut zabawy. Nie wiem czy widziałyście jak ludzie sprzedają mega paki zabawek po swoich dzieciach. Przedział 0-12 miesięcy i na zdjęciu widać caaaały dywan zabawek. Wracając do tematu Jak ktoś ma swój punkt przedszkolny lub coś podobnego to taka wypożyczalnia jest jakimś pomysł na urozmaicenie.

2013-09-23 21:21

Spotykam się z czymś takim po raz pierwszy.. Weszłam i niestety, aby zobaczyć cenę wypożyczenia trzeba się zarejestrować - tak więc po wypełnieniu formularza i zalogowaniu pojawił się cennik.. Szczerze? Za sumę 138 zł za wypożyczenie 4 zabawek na 2 miesiące mogę mieć, "polując" na allegro, takie same jeszcze taniej i to na własność.. "Pakiet MINI - 4 zabawki 69.00 zł/m-c (4 zabawki co drugi miesiąc) Pakiet MINI - 4 zabawki 89.00 zł/m-c (4 zabawki co miesiąc) Pakiet MAXI - 6 zabawek 89.00 zł/m-c (6 zabawek co drugi miesiąc) Pakiet MAXI - 6 zabawek 109.00 zł/m-c (6 zabawek co miesiąc) Pakiet EXTRA - 8 zabawek 109.00 zł/m-c (8 zabawek co drugi miesiąc) Pakiet EXTRA - 8 zabawek 129.00 zł/m-c (8 zabawek co miesiąc)" źródło to cennik z http://planetazabawy.pl