Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Wypożyczalnia zabawek

Data utworzenia : 2013-09-23 16:45 | Ostatni komentarz 2014-02-24 16:47

Marta1984

5294 Odsłony
16 Komentarze

http://planetazabawy.pl/zabawki/ Jest w sieci serwis oferujący wypożyczenie wybranych zabawek (4/6/8) na okres 2 miesięcy. Zabawki dostarczają kurierem za darmo do domu. Jeśli dziecku spodoba się zabawka to można ją kupić w promocyjnej cenie. Katalog na stronce fajny- zabawki pogrupowane ze względu na wiek i producenta. Z jednej strony te pakiety trochę drogie ale z drugiej strony można w ten sposób przetestować daną zabawkę, no i dziecko ma duże urozmaicenie. Na pewno jest to konkurencyjne w stosunku do kupowania ciągle nowych zabawek dziecku. Spotkałyście się już z czymś takim? Co sądzicie, warto skorzystać z takiej oferty?

2014-02-24 16:47

A ja myslę ze bardziej było by praktyczne wypożyczenie wózka czy dobrych sanek, rowerków niż zabawki.

2014-02-23 21:46

Ja wolę kupić małej coś nowego lub używanego za dużo mniejszą kwotę .Moim zdaniem takie wypożyczanie się nie opłaca ,widziałam ile to kosztuje .Lepiej wejść na tablicę i kupić za tą cenę zestaw zabawek które można mieć na zawsze i robić z nimi co się chce .A wiadomo że dziecko to może popsuć a tak się zdarza i to bardzo często bo dzieci nie wiedzą jak coś psują .Lepiej kupić a nie wypożyczać

2014-02-10 13:32

Nie lubię nic pożyczać, w obawie ze coś sie zaraz popsuje ubrudzi a w najgorszym wypadku zgubi, dlatego wolę miec cos nowego nie koniecznie oryginalnego czy identycznego ale swoje. Nawet jak kupię coś używanego to wiem ze to jest moje i w razie popsucia w przypadku zabawki mogę to po prostu wyrzucić bez wyrzutu ze będę musiała zapłacić za coś co się popsuło. Z zabawkami to jest tak ze dzieci głównie w okresie niemowlęcym wszystko biora do buzi, nie wiedząc kto wcześniej miał wypożyczoną zabawkę, chciałabym ją uprać w przypadku np. szczeniaczka, tylko kto da mi gwarancję ze się nie zniekształci czy nie popsuje mechanizm po praniu, wówczas podejrzewam ze pomimo poniesionych kosztów wypożyczenia musiałabym ponieść koszty naprawy badź wykupić zabawkę, ktora wyniosła by pewnie tyle co nowa w sklepie

2014-02-08 22:51

ja kupuję używane , i na pewno lepiej nam to wychodzi niż wypożyczalnia zabawek

2014-02-08 17:36

Niby fajny pomysł, ale jednak zabawki wole żeby dziecko miało własne , =zawsze można je później jeszcze sprzedać lub oddać komuś. A w tym przypadku branie odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia to duże ryzyko.

2014-02-07 22:34

niby ktos miał dobry pomysł, ale nie do końca dobre wykonanie. Bo dziecko zepsuje zabawke i musimy kupić, do tego koszty wypozyczenia wcale nie sa małe, raczej wole kupic używane jeśli mnie nie stać na nowe, ale zazwyczaj odkładamy wszystkie pieniążki, które dzieciaki dostaja od dziadków i później wspólnie wybieramy zabawki, które w razie popsucia mogę zareklamować

2013-12-18 10:40

Mnie to kompletnie nie przekonuje. Co w momencie kiedy dziecko zepsuje jakąś zabawkę? Trzeba ją odkupić? Wolę kupić nową, mieć rachunek, gwarancję wymiany czy naprawy, albo kupić używaną przez jakieś dziecko i też wiedzieć co się z nią działo. A druga rzecz, że są zabawki do których dzieci się przywiązują, i nawet jak kupi się drugą taką samą, to małe się zorientuje i bawić się nie będzie.

2013-11-28 23:01

Fajny pomysl, ale jakos mnie nie przekonuje do konca