Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Koła hula i robot

Data utworzenia : 2019-01-22 22:17 | Ostatni komentarz 2021-05-05 19:28

Patrycja.Mazur

1354 Odsłony
11 Komentarze

Czy kula hula i robot to takie mega fajne zabawki, które zajmują dziecko na dłużej niż na 5minut? Jak było u was polecacie czy nie?

Konto usunięte

2019-01-23 22:26

Córka bawiła się kulą u znajomych, chwilę się nią zainteresowała, ale więcej czasu zajmuje się książeczką niż kulą. Jest bardzo głośna, absorbuje wszystkie zmysły w tym samym momencie i być może dlatego wiele dzieci się jej boi - synek znajomych przed nią ucieka. Nie lubię zabawek, które grają, świecą, wibrują i jeszcze się poruszają - według mnie prowadzą do przebodźcowania dziecka

2019-01-23 10:56

Synek miał kulę hulę i bardzo mu się podobała. Było to kilka lat temu i mieliśmy wersję anglojęzyczną, która nie była głośna i melodyjki były przyjazne dla ucha. Naprawde super. Jako że tamta była jedynie pożyczona, to dla młodszej córy chciałam kupić nową, a le posłucham w sklepie i mi się odechciało, bo te piosenki były jakieś piszczace i drażniące. Córa dostała za to turlaczka fisher price. Generalnie fajny, moim zdaniem lepszy niż obecna kula hula, choć trochę głośny. Córa była nią zainteresowana, ale w sumie dość szybko to zainteresowanie się skończyło, aż byłam zaskoczona, bo.początkowo bardzo jej się podobała.

2019-01-23 00:46

Kuli huli nie mieliśmy ale wystarczyło mi jak przyjrzałam się tej zabawce u kuzynki szook nie polecam hałasu robila tyle że głowa pękała po paru minutach.Owszem gra świeci turla się w różne strony kuzynki synkowi się podobała.Ale moim osobistym zdaniem jako obecnego rodzica jest to niezamadra zabawka. Przyprawiająca rodzica o zawrót głowy.Dla malucha też nie wiem czy nie służy źle ona bo tyle bodźców naraz wzrokowo sluchowych np.pozniejsze problemy ze skupieniem uwagi.Polecam natomiast np. kule edukacyjna ,manipulacyjna że dziecko może samo ja wprawić w ruch wydaje dźwięki i swieci ale nie ciągle jak kula hula są takie że są pl-ang co może być fajne dla starszego już malucha A robot to o jaki dokładnie pytasz Patrycja Mazur?