Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Prezent pod choinkę

Data utworzenia : 2018-12-11 03:03 | Ostatni komentarz 2019-10-01 22:04

Monikaa1920

1418 Odsłony
15 Komentarze

Hej mój syn ma dopiero 2 miesiące, chce kupić mu na święta jakąś zabawkę która będzie mógł bawić się jak troszkę podrosnie bo wiadomo teraz się nie pozbawi

2018-12-14 07:43

O skarpetki z grzechotką też są bardzo fajnym pomysłem. :)

Konto usunięte

2018-12-14 04:17

Drobiazg to skarpetki z grzechotkami i grzechotki zakładane na rączki. Z rzuconych pomysłów najbardziej podoba mi się mata, karuzela i Sofie. Mimo to myślę, że prawie wszystkie propozycje są potrzebne przyciskom maluszku

2018-12-12 01:01

Wszystko zależy od tego, co już masz :) Fajne są różne projektorki, które nie tylko grają przyjemną wyciszającą melodyjkę, ale również wyświetlają różne gwiazdki itp. kształty. My mieliśmy Misia - Kubusia Puchatka, który młody od samego początku uwielbiał (coś takiego https://archiwum.allegro.pl/oferta/swiecacy-i-grajacy-kubus-puchatek-usypiacz-tomy-i5167220345.html ). Fajnym małym prezentem są pileczki Oball, które dziecko z łatwością weźmie w rączkę - są lekkie, z takiej jakby gumy, z dziurkami, niektóre modele dodatkowo z grzechoczącymi elementami. Do tego jeśli jeszcze nie macie - mata edukacyjna, karuzelka nad łóżeczko. Różne gadżety na ząbkowanie - wszelkiego rodzaju gryzaki. Zabawki do kąpieli.

2018-12-11 17:27

Piłeczka, która przy potrząsaniu świeci, mata edukacyjna, karuzela nad lozeczko z projektorem :)

2018-12-11 14:30

A moze Fisher-Price, Baw się i kop, pianinko do łóżeczka. Fajne pianinko, które możesz przywiązać do łóżeczka i dziecko kopiąc będzie sie świetnie bawiło. Oprócz tego: -mata edukacyjna -Mom's Care, Książeczka do łóżeczka - książeczi kontrastowe -puzzle piankowe (przydadzą się jako mata, fajnie jak będą kontrastowe) -grzechotka -Miś z pozytywką - Łuk z zabawkami Tiny Love, Zabawa na łące - Kosteczki lub piłki pluszowe z metkami - Książeczki pluszowe np z Canpol - Żyrafa Sofie świetna do gryzienia i podczas ząbkowania -Fisher-Price, Aktywizujący słonik

2018-12-11 13:46

Mamy taką zabawkę, która właściwie nadaje sie dla dziecka od urodzenia i na długo później, z tym, że trzeba przez dłuższy czas pomagać dziecku się nią bawić, trzymać nad nim i włączać ją przyciskiem. Pomarańczowa rybka grzechotka z rączką, gra, świeci, właściwie to zabawka kąpielowa, ale dostaliśmy ją od starszej dziewczynki i syn od początku bardzo zwracał na nią uwagę, cieszył się do niej i łapał ją za płetwy. Bardzo polecam.

Konto usunięte

2018-12-11 07:54

Ja chyba skusiłabym się na matę edukacyjną, to zabawka która będzie fajnie służyc przez najblizsze miesiace kiedy synek będzie rósł i uczył się nowych umiejętności motorycznych :-) A jesli coś mniejszego to mozesz kupic jakas fajną grechotkę która bedzie miała metki i elementy szeleszczące, jakaś piszczalkę w srodku. Nozesz tez kupic ksiazeczkę kontrastową, bedzie sluzyc i teraz i pozniej. Karuzela na lozeczko to tez fajny gadzet na najblizse miesiace.