Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Quiet books

Data utworzenia : 2018-01-03 15:25 | Ostatni komentarz 2018-02-27 14:53

Konto usunięte

2218 Odsłony
38 Komentarze

Dziewczyny, mam mnóstwo wolnego czasu i wpadłam na pomysł, że wykonam swojej Córci quiet book czyli prosciej mówiąc ksiązeczkę sensoryczną. Podglądam rózne pomysly w internecie, ale sa to zazwyczaj ksiazeczki dla wiekszych maluchow. Ja myslalam jednak o ksiazeczce kontrastowej, ale nie mam pomyslu z jakich materiałiw moglabym ją wykonac. Na pewno postawie na filc, chcialabym kupic tez rozne naklejki piankowe, filcowe i wypukłe. Ale co dalej? Macie jakies pomysly? Co jeszcze mogloby zainteresowac niemowlaka?

2018-02-27 14:53

Bardziej z ciekawości to robię :) a dodatkowo kontroluję co już mam :)

Konto usunięte

2018-02-27 14:10

Akurat w koszty bym nie szła Evelin :) Choć bratowa znalazła przypadkiem paragony z przed około 8 lat jak kompletowała wyprawkę. Mają się nijak do moich obecnych. A miło było popatrzeć i porównać.

2018-02-27 13:38

Mi się te kupne nie bardzo podobały, dlatego postanowiłam stworzyć coś swojego i jakoś tak wyszło, że przyjęło to formę pamiętnika ciążowego. Na końcu skoroszytu dodatkowo wpisuje co kiedy zakupiłam dla maluszka i ile kosztowało, żeby podliczyć później ile nas kosztowała wyprawka :)

2018-02-27 11:55

Przy drugiej ciąży na pewno będzie to super rzecz, tak samo jak do pierwszych urodzin, bo mimo wszystko z pamięci szybko to wszystko ulatuje, no chyba że ma się takie daty jak Ty Evelin :)

Konto usunięte

2018-02-27 11:46

Evelin, no tak, w takiej sytuacji obejdzie się bez zdjęć :P myślałam, że takie bardziej ogólne zapiski prowadzisz :-) ja kupiłam jedynie dla Dzidzi pierwszy album i tam sę wkleja zdjęcia, wpisuje rózne ciekawe rzeczy d 1 roku zycia dziecka

2018-02-26 22:02

Ja akurat i tak pewnie bym pamiętała bo akurat ja poczułam w drugi dzień świąt a mąż w nowy rok także łatwe daty do zapamiętania;)

Konto usunięte

2018-02-26 21:44

Masz rację, już teraz nie pamiętam kiedy dokładnie poczuliśmy pierwsze ruchy. Być może wykorzystam ten pomysł przy drugiej ciąży.

2018-02-26 19:17

Nie tylko ja. Ale np jest wpis że mąż dziś poczuł pierwsze ruchy ;) Ha wychodzę z założenia że fajnie będzie porównać takie zapiski z kolejną ciąża. Zobaczyć co kiedy się działo